Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar iPhone’i şarza takdığımızda çıkan yüzdeli uyarıyı kaldırabileceğim bir tweak varmı ..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iPhone’i şarza takdığımızda çıkan yüzdeli uyarıyı kaldırabileceğim bir tweak varmı ..

/System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/tr.lproj
İçerisinde SpringBoard.strings alt başlığında BATTERY_CHARGE_PERCENTAGE içerisinde %@ Dolu yazısını silersen artık görünmez.

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
/System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/tr.lproj
İçerisinde SpringBoard.strings alt başlığında BATTERY_CHARGE_PERCENTAGE içerisinde %@ Dolu yazısını silersen artık görünmez.
Çok teşekkürler

sedatdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba
Siteyi yeni keşfettim
Uzun zamandan beri araştırıyorum
İos 13.3.1 de bilgisayar olmadan nasıl jailbreak yapabilirim 🙏

master22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iPhone 5s 12.4.4 cihaza bootrain üzerinden jailbreak yapıyorum ama yüklenirken duruyor hata veriyor

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Iphone XS evde modem olarak kullanıyorum : ) Hotspot .. Oyunlar da PING düşürmek icin VPN kulansam ise yarar mi ?

rkemalk06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
sitede konu açamadım konu açmaya gerek varmı bilmiyorum ama jailbreak sız cihazım var iphone 6 karantina dolayısı ile bilgisayar ıma gidemiyorum izmire yani :( whatsapp watusi arıyorum :( ios 12.4.4

Ogett

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar cihazım 12.1.4 te jailbreakli kullanıyorum epeydir. Ama artık ios 13 e geçmek istiyorum 13.4.1 yayınlandı Ve 13.4 için uncover yok fakat 12.1.4 için de yok şuan güncelleme de herhalde bu çok yakında geleceğine mi işaret cihazımı 13.4 kapanmadan güncellemelimiyim ne kadar beklerim.

Ekinakkus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba Bende iph 6 var ios 12.4.5 var pc olmadan jailbreak yapmaya çalısıyorum uygulamasını yüklerken simge beyaz olarak kalıyor bi el atın be 😒😏

ibrahimklc336

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Merhaba herkese iyi günler. İpad 2 ye sahibim jailbreak yapmıştım basit yöntemlerle. Küçük bir kaza sonucu yanlışkıla reboot attı ve gitti. Araştırdım fakat çalışır yöntem bulamadım. Kimisi site vermiş artık yok. Cydia İmpactor hata veriyor. 3utools sık kullanırdım jailbreak yapamıyor. İpad 2 yi çok sık kullanıyorum sürekli film ve ders izliyorum bir an önce yapmam gerek. Yardımcı olur musunuz? ios 9.3.5 sürümü

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar bir haftadır internet üzerinden harıl harıl aramalarıma rağmen stabil çalışan bir jailbreak aracı bulamadım. 1 haftalık jailbreakli olan arkadaşlar ne yapsınlar ne etsinler cihazlarına dikkat edip kapa/aç durumunda kalmasınlar. Çünkü ben gibi uzun bir süre jailbreaksiz kalma sıkıntısı içinde olacaksınız. Benim gibi jailbreaksiz kalan arkadaşlar bu durumda ne yapıyorsunuz görüşlerinizi çözüm önerilerinizi sizler de belirtir misiniz, teşekkürler.

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
pcsiz uncover yükleme yöntemi nedir bilen varmı ?

Kenankenan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar bir haftadır internet üzerinden harıl harıl aramalarıma rağmen stabil çalışan bir jailbreak aracı bulamadım. 1 haftalık jailbreakli olan arkadaşlar ne yapsınlar ne etsinler cihazlarına dikkat edip kapa/aç durumunda kalmasınlar. Çünkü ben gibi uzun bir süre jailbreaksiz kalma sıkıntısı içinde olacaksınız. Benim gibi jailbreaksiz kalan arkadaşlar bu durumda ne yapıyorsunuz görüşlerinizi çözüm önerilerinizi sizler de belirtir misiniz, teşekkürler.
Merhaba.
Uncover aracını ftos sitesinden indir çalışıyor.

deadra123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
pcsiz uncover yükleme yöntemi nedir bilen varmı ?
Sana Önerim şu olabilir telefonu kapatıp açıp ipa indirip belirli yazılımlarla yüklemen appcake vs alternatif programlar ile ios ninja vb yerlere de başvurabilirsin maddi durumun müsait ise developer hesabını öneririm.

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sana Önerim şu olabilir telefonu kapatıp açıp ipa indirip belirli yazılımlarla yüklemen appcake vs alternatif programlar ile ios ninja vb yerlere de başvurabilirsin maddi durumun müsait ise developer hesabını öneririm.
denedim kapatıp açarsam gidicek jb ekonomi çöktü dev hesabı iyi olurduda :D

Darksmoke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 12.9'
13.4.1 sürüm İçin geniş kapsamlı bir repo yada repolar mevcut mu acaba bulamıyorum hiç

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
13.4.1 sürüm İçin geniş kapsamlı bir repo yada repolar mevcut mu acaba bulamıyorum hiç
13.4.1 için diye bir repo olmaz. forum olarak önerdiğimiz repolar konu linkinde mevcut. kullanacağınız sürümünüze uygun tweakları bu repolardan yükleyebilirsiniz.

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
evet tabikide jb gidicek fakat şuan yükliyememe sebebin de jb olması olabilir :)
ama jb olmayada bilir jbyi 1 hafta kaybetmek düzenimi bozar :D altarnatif üretmemiz gerekiyor siteye içerik lazım

Tips
Tips
Üst Alt