Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Oxsis12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
musaitseniz buna bi bakarmısınız alt yorumda 3 msj atmadan link paylasamıyorum a12 a13 13.3.1 jailbreak hakkında
Mesaj düzenlendi:

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
chechra1n 0.9.8.1 çıkmış iPhone 5s olan arkadaşlar 0.9.8 versiyonunda hata veriyordu bu sürümde düzeltmişler mi kontrol eder misiniz?

ibrababa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm düşürme olayı ne zaman çıkacak bellimi acaba ?

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Arkadaşlar yeni İPhone11 Pro Max telefon ilk kurulumda 13.3.1 sürümüne güncelleme yapmak istiyor. nasıl İptal edilebilir. Uncover 13.3 e kadar. Güncelleme yaparsam sıkıntı olacak.
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar yeni İPhone11 Pro Max telefon ilk kurulumda 13.3.1 sürümüne güncelleme yapmak istiyor. nasıl İptal edilebilir. Uncover 13.3 e kadar. Güncelleme yaparsam sıkıntı olacak.
Arkadaşlar yeni bir telefon olarak ayarlayınca güncellemeden kurtuldum. Eski telefon yedeğini atmak istiyorsanız güncelleme istiyor. Yani 7plus telefonumdaki bilgileri alamadım. Bakıcaz artık.

Son düzenleme:

Sametformen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar ben bayadır düşünüyordum jb olayını telefonumun garantisi yarın bitiyor iphone 8 ios13.3.1 jailbreaki checkra1n den yapacağım ama galiba onun farkı bir yönü varmış çok bilmiyorum bir diğer sorum ise jb li cihaza nasıl güncelleme yapacağım bilmiyorum cevaplarsanız sevinirim
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar ben bayadır düşünüyordum jb olayını telefonumun garantisi yarın bitiyor iphone 8 ios13.3.1 jailbreaki checkra1n den yapacağım ama galiba onun farkı bir yönü varmış çok bilmiyorum bir diğer sorum ise jb li cihaza nasıl güncelleme yapacağım bilmiyorum cevaplarsanız sevinirim
Ek olarak bir sorun çıkar mı güncelleme yaparsam yoksa jb silinir mi falan filan

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

Ek olarak bir sorun çıkar mı güncelleme yaparsam yoksa jb silinir mi falan filan
checkra1n pc ile oluyor macos veya windows ile yapmanın yolları var.
güncelleme yapcaksan jb i restore yapıp itunes ile güncelleyebilirsin sonra destek varsa güncellediğin sürüme yine yapabilirsin jb.

Sametformen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
checkra1n pc ile oluyor macos veya windows ile yapmanın yolları var.
güncelleme yapcaksan jb i restore yapıp itunes ile güncelleyebilirsin sonra destek varsa güncellediğin sürüme yine yapabilirsin jb.
Hocam teşekkür ederim cevabın için bir sorum daha var semi tethered denilen olay ne oluyor yani bir farkı var mı

richierich85

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar foruma yeni geldim iPhone 6 12.4.4 sürümü var carbridge için jailbreak yapmak istedim ama zjailbreak haricinde olan jailbreak yapamadım windows PC var ama onla olanıda yapamadım zjailbreak 662277 koduyla fulledim fakat cydia a ya repo ekleyemiyorum napıcam ben ya

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam teşekkür ederim cevabın için bir sorum daha var semi tethered denilen olay ne oluyor yani bir farkı var mı
Telefon kapanır yada yeniden başlarsa jb yapmak için pc ye ihtiyacınız var

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi aksamlar 6S+ checkra1n 13.3.1 jailbreak kullaniyorum fakat cydia ya repo ekliyorum cydiadan cikis yapiyorum geri giris yaptigimda repo yerinde olmuyor bu sorunu iki büyük repoda yaşıyorum acaba guvenilir olmadigi icin otomatikmi kaldiriyor yoksa bunda flame veya *****lerinin bir parmagi varmi aydinlatirsaniz sevinirim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafından düzenlendi:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yüklemeye çalıştığınız repolar nedir

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Evet biliyorum baska care yok ama onceden böyle olmuyordu hiç silinmiyordu repolar fakat son zamanlarda böyle olmaya başladı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet biliyorum baska care yok ama onceden böyle olmuyordu hiç silinmiyordu repolar fakat son zamanlarda böyle olmaya başladı

Forum olarak crack repo ve tweak paylaşımlarına izin vermediğimizi, oluşacak sorunlarda destek vermeyip uyarı verdiğimizi ve gerekirse forumdan uzaklaştırma yaptığımızı biliyorsun değilmi.

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hayir bilmiyorum :) burayi sadece soru sormak için kullanıyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hayir bilmiyorum :) burayi sadece soru sormak için kullanıyorum

Artık öğrenmiş oldun, bundan sonra daha dikkatli olursun.
Soru sormak tabiki hakkın. Fakat Forum kullanım koşulları çerçevesinde soru nun ne ile ilgili olduğuna göre değişir bu hak.

Pixiea

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bir sorum olacak, şuan için telefonuma nasıl uncover kurabilirim?
İpa yükleme aracı olarak ne var? Pc veya pcsiz farketmez

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bir sorum olacak, şuan için telefonuma nasıl uncover kurabilirim?
İpa yükleme aracı olarak ne var? Pc veya pcsiz farketmez

Pixiea

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Daha önce denediğimde olumlu sonuç alamamıştım tekrar bir deniyeyim

ozturk778

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 12.4.5 sürüm var elimde bir türlü jailbreak yapamadım yardımcı olurmusunuz

westlain61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba. İPhone X 13.3.1 sürümü icin en kolay nasıl jailbreak yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba. İPhone X 13.3.1 sürümü icin en kolay nasıl jailbreak yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 6 12.4.5 sürüm var elimde bir türlü jailbreak yapamadım yardımcı olurmusunuz

hakan282

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
telfonum 6 32 gb jalıbreak yapamıyorum sebebı nedir yazılım 12.6

Tips
Tips
Üst Alt