Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

burak3806

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar elimde fazladan iphone 4 var onu ios 6.1.3 e downgrade etmek istiyorum. Önceden apılabiliyormuş shsh olmasa bile ama 1 haftadır her yolu denedim olmuyor acaba yapmayı bilen ya da bunun la ilgibi bir konu açılıp çözüldüyse bana linkini atabilir mi ? Ve yaptıktan sonra jailbreak atılması gerekiyormuş bunun olayı nedir acaba neden jail atıyoruz neden şu an ios 6.1.3 e var olan yöntemlerle geçemiyorum ?
Not: 2018 de ios 6.1.3 ün imzasını açmışlar keşke o zaman geçseydim :(

01Bekir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar elimde fazladan iphone 4 var onu ios 6.1.3 e downgrade etmek istiyorum. Önceden apılabiliyormuş shsh olmasa bile ama 1 haftadır her yolu denedim olmuyor acaba yapmayı bilen ya da bunun la ilgibi bir konu açılıp çözüldüyse bana linkini atabilir mi ? Ve yaptıktan sonra jailbreak atılması gerekiyormuş bunun olayı nedir acaba neden jail atıyoruz neden şu an ios 6.1.3 e var olan yöntemlerle geçemiyorum ?
Merhaba yeni üye oldum yazacağım yeri bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim telefonuma nasil DLG memor yüklerim nasıl jailbreak yaparım pubg için yardımcı olursanız sevinirim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu verdiğim linki adım adım uygularsan olumlu sonuç elde edebilirsin..

Not: iphone 3,1 olmalı modeli

burak3806

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu verdiğim linki adım adım uygularsan olumlu sonuç elde edebilirsin..

Not: iphone 3,1 olmalı modeli

Link atmak yasak mı bilmiyorum ama benim ki iphone3,2 videolardan gördüğüm üzere bazıları 3,2 ye de yapabiliyor ama denedim olmuyor.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Link atmak yasak mı bilmiyorum ama benim ki iphone3,2 videolardan gördüğüm üzere bazıları 3,2 ye de yapabiliyor ama denedim olmuyor.
1. Yukardaki verdiğim link ile sadece iPhone 3,1 modeli için geçerli..

2.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Bu link ile yapabilirsin 2010 ve 2012 modelleri için geçerli.. Mac veya hackintosh şart

3.

iphone 3,2 içinde yazılı (ReadME)

Sadece Mac ile yapabilirsin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba yeni üye oldum yazacağım yeri bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim telefonuma nasil DLG memor yüklerim nasıl jailbreak yaparım pubg için yardımcı olursanız sevinirim
Konuları inceleyebilirsiniz.

burak3806

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
1. Yukardaki verdiğim link ile sadece iPhone 3,1 modeli için geçerli..

2.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Bu link ile yapabilirsin 2010 ve 2012 modelleri için geçerli.. Mac veya hackintosh şart

3.

iphone 3,2 içinde yazılı (ReadME)

Sadece Mac ile yapabilirsin
Varmış yani çok teşekkür ederim valla 1 haftadır kafayı yemiştim sağolun. :)

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iPhone 5s 12.3.1'deyim 12.4'e güncellemeli miyim sizce jailbreak için 12.3.1'e SHSH2 kaydımı aldım. 12.4 için jailbreak olur mu?

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone 5s 12.3.1'deyim 12.4'e güncellemeli miyim sizce jailbreak için 12.3.1'e SHSH2 kaydımı aldım. 12.4 için jailbreak olur mu?
daha 12.3e jailbreak beklerken 12.4 çok uzun bir süre gibi görünüyor hocam. bana sorarsanız sürümünüzde kalın bir sebep yoksa.

Zerrin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihaz modeli ve sürümü nedir?
Hücresel bağlantı yerine, Wifi ağına bağlanıp denedinizmi.
İos 11.1.1 6 evet denedim rootfs ile herşeyi sıfırladım sildim tekrar yükledim JailBreak oluyor Cydia yükleniyo ama repo ekleme falan yapamıyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İos 11.1.1 6 evet denedim rootfs ile herşeyi sıfırladım sildim tekrar yükledim JailBreak oluyor Cydia yükleniyo ama repo ekleme falan yapamıyorum
Unc0ver ayarlardan restore rootfs sekmesini açın ve restore yapın fakat işlemi 3-4 kez tekrarlayın.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Electra jb den mi uncover a geçtiniz.
Sorun devam ederse cydia içinden repo ve tweakların görüntüsünü atarmısınız.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Öncesinde ayarlardan cihaz ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydia bağlantı kuramadığı için repolar yüklenmemiş
Pardon şimdi fark ettim
Mesaj düzenlendi:

@Zerrin Restore yap bence tertemiz yeniden kur

Son düzenleme:
Tips
Tips