Neler yeni

Çözüldü Jailbreak silindi kurulmuyor

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi akşamlar arkadaşlar telefonum kitlenip kendini kapattı açıldığında da electra yı kurmayı denediğimde siyah ekranda kalıyor silip tekrar denedim olmadı Rollectra ile silip ignition dan electra vfs indirip denedim sürekli siyah ekranda kalıyor versiyonum 11.3 Cydia gitti ama bazı tweak ler kaldı silemiyorum fabrika ayarlarına güncellemeden dönme şansım var mı acaba ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tweaks anahtarını kapatıp Jailbreak yapmayı denedin mi? Bir de siyah ekran derken simsiyah mı, yoksa yükleniyor işareti falan geliyor mu?

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweaks anahtarını kapatıpta denedim hocam hiç etkilemiyor bildiğin siyah ekranda kalıyor yükleme yapmıyor Cydia silindi bunlar kaldı silemiyorum da acaba fabrika ayarlarına dönsem sorun olurmu?89D36AFC-81DB-4DD5-B3EC-02A6E70F6D1D.jpeg

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Fabrika ayarlarına sıfırlasan dahi bu uygulamar kalacaktır. Ekstradan, sıfırladıktan sonra Jailbreak yapsan bile Cydia'nın daha kötü hale geleceğini garanti edebilirim. unc0ver MP Exploit ile Jailbreak yapmayı dener misin?

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweak box dan unc0ver indirip denedim yine olmadı mp ye geçemiyorum DDBE5357-798C-4E96-9AF6-0035BEB33625.jpeg

Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Rollectra'yı nereden yüklemiştin?

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İgnition dan indirdim unc0ver i de indirdim yine olmadı bir türlü çözemedim maalesef

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
pwned4ever ile tekrar sıfırlamayı dener misin? unc0ver/Electra/Th0r için sıfırlama aracı olduğunu söylemiş. Cydia Impactor ile yükleyebilirsin.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sonrasında unc0ver kurarken bu sefer Ignition'u dener misin? Tweak box pek sevmiyorum.

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam ingnition dan denedim olmadı tweak box dan indirdim oda 27 de kalıp hata veriyordu sürekli en son jb remover ile tekrar silip herseyini Electra yı denedim oldu ama jailbreak olduktan sonra tweak lerim çalışmadı tekrar yüklemek isterken siyah ekranda yüklenirken dönen ibare de kaldı artık adı her ne ise :) ben de bu sefer tekrar unc0ver i denedim jailbreak yaptım sanırım bütün tweak leri elle silip tekrar yüklemem gerekiyor ama olsun yardımlarınız için çok teşekkür ederim çok sağolun

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
sorun çözüldü cydia ya girebiliyorum ama önceki tweaklerin hiç birini kullanamıyorum Watusi w localapp gibi hepsi toptan silip baştan yüklemeyi bilmediğim için sanırım teker teker repoları silip baştan yüklemem gerekecek

Ekli dosyalar

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sorunun hallolmasına sevindim. Tweakler, "Kurulu olanlar" bölümünde gözükmüyor mu? Repoları neden siliyorsun ki?

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yanlış yazmışım evet lakin tweak leri silip tekrar yüklüyorum olmuyor nedeni nedir acaba ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Cydia üzerinden siliyorsun ve yine aynı şekilde yüklüyorsun doğru mu?
Ayarlarda mı gözükmüyor yoksa hiç mi çalışma belirtisi yok?
Bu arada cihaz modelini konuya ekler misin?

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynen hocam Cydia üzerinden siliyorum mesela watusi yi sildim tekrar yükledim ne ayarlar da görünüyor ne de whatsapp da instagram Rocket de aynı şekilde hangisini denesem olmuyor

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Watusi ve özellikle Rocket for Instagram ağır Tweak'lerdir. Fonksiyonlu da diyebiliriz. Bu yüzden Cydia'dan kaldırdıktan sonra Filza üzerinden kalıntıları da silmek gerekir. Aksi halde tekrar kurduğunda yine eski ayarları çalışacağı için etkinleşmez.
Mesela; Rocket for Instagram için: Rocket'i kaldırdıktan sonra, Filza'ya girip, rocket yazıp, onunla alakalı kalıntıları silip tekrar yüklemen gerekecektir.
Watusi için de aynı şekilde.

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Filza yı kuramadım bir türkü sıra koy dedim yine olmadı
Mesaj düzenlendi:

Bu güne ladar hiç kurmadığım bir tweak de kurdum o da olmadı
Mesaj düzenlendi:

Cydia var olmasına varda işlevi yok :)) acaba tekrar electra dan mı yüklemeyi denesem

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Rollectra telefonuma tamamen format attı :))) şansıma iPhone saklama alanındaki güncellemeyi silmiştim :) güncelleme olmadı temiz jailbreak derken tertemiz telefona sahip oldum 😂 şimdi unc0ver ile herşeye sil baştan başlamayı demiycem :)
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar ikinize de çok çok teşekkürler ilginiz ve alakanız için dediğim gibi telefon tamamen formatlandı iPhone tamamen silindi ve baştan kuruldu unc0ver ile jailbreak yaptım tertemiz Cydia ya sahip oldum tekrar teşekkürler

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt