Neler yeni

jailbreak sildim tekrar jailbreak yaptığım zaman ayarlar kısmında uygulamanın verilerini görüyorum?

RADAR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s ios 11.4.1 jailbreak yaptım tweakler kurdum kullandım sonrasında kaldırmak istemdim 3utools ile putty kullandım bash /unjailbreak.sh isimli dosyayı filza ile root dizinine bıraktım sorunsuz bir şekilde kaldırdım . ama tekrar electra adlı uygulama ile jailbreak yapınca ayarlar kısmında tweakler gözükmeye başladı içine girince ayarlar pat diye kapanıyor daha sonra cydia uygulamasına girdiğim zamanda iste repolar geri geliyor fakat ayarlar kısmında olan tweaklerin kurulu olduğu dosyalar gelmiyor ?. şuan ios 11.4.1 için imzalar kapandı sürüm gitmesin jailbreak komple kaldırıp tüm tweakler silinsin telefon varsayılan ayarına dönsün istiyorum ? lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Birkaç eklemek istediğim: aynı tweakleri yüklerken cydo hatası veriyor bunu yapmamdaki neden kurulu olsun sonra kaldırabileyim diye .

Cihaz
İphone 6s
Sürüm
İOS 11.4.1
Son düzenleme:

RADAR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
icleaner ve filza ile kalıntıları sil @veyselfurkan ile daha once o islemi yaptik çok kalinti bırakıyor
İclener ile denedim filza bilgim yok filza ile nasıl silebilirm kalıntıları ? peki electrayı kaldırıp uncover kursam ayarlar menüsü ile tweakleri jailbreak ile değişiklikleri sıfırlayabilirmiyim ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Delectra kullandığınızı anlıyorum. Delectra'yı kullanmış olsanız Ayarlar'da eski Tweak'leri görmeniz mümkün değil.
Delectra'nın Cydia dahil çoğu Jailbreak dosyasını kaldırması gerekiyor.
Bu adresteki Delectra'yı mı kullandınız? (Clone or download > Download ZIP diyerek indirilebilir)

RADAR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet dediğiniz yaptım ben uncovera geçmeyi düşünüyorum ayarlar bölümünden cydiayı kökten sıfırlamam gerekiyor :( bana anlatabilirmisiniz ? uncover kullanımını

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Delectra normalde Ayarlardaki kalıntıları (PrefenceBundles klasörü) dahil siler. Müsait kalınca bir bakayım scripte. Size göre düzenleriz.

Tips
Tips
Üst Alt