Neler yeni

[Jailbreak] PandahelperVip,TutuappVip

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Buyrun link :)
Mesaj düzenlendi:

Bu arada Tutu app son sürümse ipa çıkartırmısınız ??? Kimsede son sürümün ipası yok. Panda helper vip ipasınıda çıkartabilecek varsa herkese hayrı olur.
Konuya jailbreaksız da ekleriz, extracted by member şeklinde

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu konuyu ⚠Güvenmeyin Bu Sitelere⚠

Bildiğin halde halen bu ve benzer konuların peşindesin.. sürekli konu içinde olan benzer siteleri destekliyorsun..!

Neden ?

JailbreakTR

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bu konuyu ⚠Güvenmeyin Bu Sitelere⚠

Bildiğin halde halen bu ve benzer konuların peşindesin.. sürekli konu içinde olan benzer siteleri destekliyorsun..!

Neden ?

JailbreakTR
Bu 2 uygulama ciddiden işe yarıyor ücretli uygulamalar vb indirebiliyorsunuz, hepsini denedim en iyisi bu ikili, panda helper bilgi çalacağını sanmıyorum, Siz cihaza jb atıyorsunuz bilgim çalınmıyor diyorsunuz :) Ücretli uygulamalar için (tweaklı sosyal medya banka uygulamaları dışındakiler) için birebir faydalı ücretli uygulamalar,hileli oyunlar için sizlerin cydia ile yüklediğiniz appcake ile cihazına crackli uygulama atan cihaza güvenlikten bahsetmesin, ayrıca jb yapanların yüklediği crackli tweaklar cihazı ısındırıyor, arkaplanda veri akışı yapıyor zaten... Edited~ Her repodaki ve her tweak için geçerli değil... Genellikle ne yazıkkı çoğu için geçerli... Malesef veri akışını kesmek için cihazı aynı sürüme restore edip her uygulama geliştiricisinin tek tek repolarını bulup fazla tweak yüklememek ve gereklileri kullanılmalı. Tweak güvenliği için bir ara bir tweak ile malware ve virüs taraması yapılıyordu bu tweak ile(scan and remove) AntivirIOS

Son düzenleme:

hyperion4664

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ben bu konuda arkadaşa katılıyorum zaten cihaza jb yaptıgımızda dolandırılmanın bilgilerin calınmasının veya buna benzer birçok şeyin kilidini acmış oluyoruz sizinde dediğiniz gibi efsane6 gerekli uyarıyı gerekli acıklamayı konuda belirtmişiniz gerisi insanların insiyatifine bağlı

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Buyrun link :)
Mesaj düzenlendi:

Bu arada Tutu app son sürümse ipa çıkartırmısınız ??? Kimsede son sürümün ipası yok. Panda helper vip ipasınıda çıkartabilecek varsa herkese hayrı olur.
Konuya jailbreaksız da ekleriz, extracted by member şeklinde
Pandahelper vip çalışmıyor

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
1.7.3 yazıyor pek anlamam ipasını çıkarmayı

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@ReVdL
Bu ipaları kim imzaladı ve bu ipalar kimlerin AppStore hesabını kullanıyor ?

Jailbreak olmuş bir Cihaz tehlikeli İpa'dan daha güvenlidir..
İpa arkaplanda uyumaz

JailbreakTR

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
@ReVdL
Bu ipaları kim imzaladı ve bu ipalar kimlerin AppStore hesabını kullanıyor ?

Jailbreak olmuş bir Cihaz tehlikeli İpa'dan daha güvenlidir..
İpa arkaplanda uyumaz

JailbreakTR
İos işletim sistemi arkaplanda uygulama çalıştırmaya izin vermez,kök erişimi almış cihaz için tweaklar arkaplanda çalışabilir... Yukarıdaki ipalar imzalı değil.
Mesaj düzenlendi:

Hocam biliyorsun ama yapmıyorsun neden ??
Bende jb yok Jb yüzünden cihaz çökmüştü, ipası jbsız benim gibi kullanıcılarada lazım, size zahmet olacak...

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İos işletim sistemi arkaplanda uygulama çalıştırmaya izin vermez,kök erişimi almış cihaz için tweaklar arkaplanda çalışabilir... Yukarıdaki ipalar imzalı değil.
Mesaj düzenlendi:

Bende jb yok Jb yüzünden cihaz çökmüştü, ipası jbsız benim gibi kullanıcılarada lazım, size zahmet olacak...
Hocam ext3nder yüklü değil safe mode atıyor diye yüklemiyorum şimdi yüklerim safe mode atar futurerestore yapmak zorunda kalırım yüklü olan bir arkadaş söylesen

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hocam ext3nder yüklü değil safe mode atıyor diye yüklemiyorum şimdi yüklerim safe mode atar futurerestore yapmak zorunda kalırım yüklü olan bir arkadaş söylesen
Jailbreak tr reposundaki ext3nder safe moda atmıyor diyorlardı yanlış anlamadıysam.(aslında sürekli furure restore yapmana gerek yok electra ile tweaks kapalı şekilde jb yapıp kaldırıyorsunuz safe moda atan tweakı)

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Korkup tutuapp sildim admin sıkıntılı demiş
Sanırım sayın admin apple desteğe çalışmaya başlamış :D Jb varken tutu app vipin önceki sürümünü hollr2099dan yükleyip imzalama sıkıntısı olmadan appsync tweakı ile kullanıyordum, bu yeni sürümü, paylaşabilirseniz çok makbule geçer

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ne IPA Tweak'ten daha güvenlidir, ne de Tweak IPA'dan daha güvenlidir diye bir cümle kurabiliriz. En basitinden, WhatsApp arka planda çalışmak için bizden izin istiyor mu? Kendimiz Ayarlar'dan 'Arka Planda Yenile' anahtarını kapatarak çalışmasına karşı koymaya çalışıyoruz. Bu dışarıdan yüklediğimiz uygulamalarda bu işlem ne kadar mümkün, tartışılır. Jailbreak yokken, arka plandaki işlemlerini nasıl kontrol etmeyi düşünüyorsun? Asıl tehlike bana göre budur.

muhammet.kara.96

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreaksiz cihaza yükleyemedim hatta veriyor nasıl yükleyebilirim ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ne IPA Tweak'ten daha güvenlidir, ne de Tweak IPA'dan daha güvenlidir diye bir cümle kurabiliriz. En basitinden, WhatsApp arka planda çalışmak için bizden izin istiyor mu? Kendimiz Ayarlar'dan 'Arka Planda Yenile' anahtarını kapatarak çalışmasına karşı koymaya çalışıyoruz. Bu dışarıdan yüklediğimiz uygulamalarda bu işlem ne kadar mümkün, tartışılır. Jailbreak yokken, arka plandaki işlemlerini nasıl kontrol etmeyi düşünüyorsun? Asıl tehlike bana göre budur.
Jbsız ayarlardan kapatabiliyorsun jailbreaklı bilmediğin tweaklar arkaplanda çalışıyor, Jailbreak için Firewall yok.. Engelleyemezsin. İpalar kök erişimi alamaz, Tweaklara kök erişimi veriyorsun ne olacağını düşün, bir tweak yüzünden indternetim atak yiyor cihazın ip sini kaydediyordu.
Jailbreaksiz cihaza yükleyemedim hatta veriyor nasıl yükleyebilirim ?
Jailbreaklı telefon kullanan birisi ipayı çıkartması lazım.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt