Neler yeni

Çözüldü Jailbreak olmayan telefona ipa yüklemek (İOS12)

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar merhaba ne yazık ki ios 12'ye geçmek zorunda kaldım. Kullandığım birçok program var. Ve bunları jailbreak sayesinde bir şekilde ücretsiz hale getirebiliyordum. Sorum şu, kullandığım sürüm belirttiğim gibi ios 12, kullandığım programların düzenlenmiş(kırılmış) hallerini nasıl telefonuma atabilirim. Bilgisayar veya telefon üzerinden ? Teşekkürler

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar merhaba ne yazık ki ios 12'ye geçmek zorunda kaldım. Kullandığım birçok program var. Ve bunları jailbreak sayesinde bir şekilde ücretsiz hale getirebiliyordum. Sorum şu, kullandığım sürüm belirttiğim gibi ios 12, kullandığım programların düzenlenmiş(kırılmış) hallerini nasıl telefonuma atabilirim. Bilgisayar veya telefon üzerinden ? Teşekkürler
Cydia Impactor... tek çözüm

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam saol ama tam anlayamadım şimdi cydia impactor salt yükleme yapmıyor herhalde değil mi ? İmpactor bir dosya impact etmek lazım. Bunu nerden bulacağız :)

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
neyin ipa dosyasını arıyorsan yaz bulalım
Merhaba bende aynı dertten muzdaribim.mesela jailbreak im varken lockplus pro almıştım, şimdi bunun ipa sı varmıdır veya “twig” adlı tweak in ipa sı bulunurmu jailbreak siz telefona

efsane

Administrator
Cihaz
Merhaba bende aynı dertten muzdaribim.mesela jailbreak im varken lockplus pro almıştım, şimdi bunun ipa sı varmıdır veya “twig” adlı tweak in ipa sı bulunurmu jailbreak siz telefona
Tweak yada ipa olsun farketmez... Jailbreak olmadımı bu ve buna benzer uygulama veya Tweakler JB’siz cihazlarda çalışması mümkün değildir çünkü “Kök” erişimi izni Yok ve maalesef çalışmaz :)

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam çok saol da her zaman buraya yazamam sende biliyorsun. Varsa bildiğin özelden yaz
Hocam iphonecake sitesinin linkini attım size,oradan bulabilirsiniz.Attığım linke sanırım bakmadınız?
En büyük ipa depolarından biri.

Cannados

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba jailbreaksiz telefonlar için 3den fazla ipa yüklemek için ne yapmak gerekiyor malumunuz bizim cydia alternatifi siteler iptal oldu cydia impactor ile ipa kuruyorum fakat 3den fazla ipa kuramıyorum ne yapmam gerekiyor?

efsane

Administrator
Cihaz
@Cannados

Yüklemek istediğin İPA’lar uyumlumu sürümüne ?

Birde böyle dene , 1 tanesini sil ve o kurmak istediğin uygulamayı yükle..

JailbreakTR

Cannados

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Cannados

Yüklemek istediğin İPA’lar uyumlumu sürümüne ?

Birde böyle dene , 1 tanesini sil ve o kurmak istediğin uygulamayı yükle..

JailbreakTR
Maalesef ki onu da denedim hepsi uyumlu 3 ipadan fazlasını yükleyemedim diğer hesabımla denedim revoke certificates yaptım yine de olmadı bir yerde takılı kaldı yaklaşık 20 dakika öyle bekledim sonuç değişmedi yükleyemedi

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max

ücretli ama bana göre en sağlam ve en güzeli bütün herşey var jailbreak araçları bile mevcut takip edersen ay 2-3 kere %50 indirim oluyor

istediğin uygulamadan istediğin kadar kurabiliyorsun

yüklediğin her ipanın 1 yıl sertifa süresi var

dün jailbreak kaybettim elimde sadece ipawind kaldı

Cannados

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ücretli ama bana göre en sağlam ve en güzeli bütün herşey var jailbreak araçları bile mevcut takip edersen ay 2-3 kere %50 indirim oluyor

istediğin uygulamadan istediğin kadar kurabiliyorsun

yüklediğin her ipanın 1 yıl sertifa süresi var

dün jailbreak kaybettim elimde sadece ipawind kaldı
Teşekkürler önerini değerlendirmeye alacağım

panta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Boating Europe HD full ipa var mı ? Navionics olarak da geçiyor

Tips
Tips