Neler yeni

Jailbreak Nasıl Yapılır?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
cydia impactor güncel olmadığı için kullanılmıyor şu an dolayısıyla buradaki yöntemle jailbreak yapılmıyor,jailbreak yapmak için alternatif bir yöntem var mı?
Ignition veya Silze ile yükleyin şimdilik. Cydia Impactor güncellenince ana konusunda paylaşılacaktır takip edebilirsiniz.

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
unc0ver direk telefondan eskisi gbi yükliyemiyorum seben nedendir acaba? telefona reset atıgımdan berdir jb calısmıyor bastan kurim dedim olmadı:S

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
unc0ver direk telefondan eskisi gbi yükliyemiyorum seben nedendir acaba? telefona reset atıgımdan berdir jb calısmıyor bastan kurim dedim olmadı:S
Genel bir imzalama sorunu var. Ana sayfada ilgili duyuru yapıldı bakabilirsiniz

emreozcn06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
arkadaslar yeniyim. iphone SE 16 gb cihazım var ios 13.3.1 yuklu JB yapmayı düşünüyorum Önerirmisiniz??
birde merak ettigim seyler var jb yapınca TWEAK ler imzadan dolayı yine kapatılıyormu ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@emreozcn06

emre2516

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
beyler konuyu kirlettiğim için özür dilerim jailbreakle ilgili küçük bir sorunum var ama konu açamıyorum insanlara mesaj atamıyorum yardım eder misiniz

emre2516

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dün kali linux ile checkrain jb yaptım telefondan checkrain uygulamasını açtım cydia yükledi her şey iyi güzel çalışıyordu telefonu kapadım açtığımda checkrain silindi ama cydia hala duruyo silemiyorum bi türlü tekrar jb de yapmıyor hala telefonda checkrain ile ilgili bişeyler kaldığı için mi jb olmuyo anlamadım ne yapmam gerekiyor

shain56

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Şu an hiçbir yerden yükleme yapılmıyor. İmpactor - 3utools çalışımıyor.Nasıl yapacağız bir bilgi bulamadım sitede yardımcı olabilecek var mı ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şu an hiçbir yerden yükleme yapılmıyor. İmpactor - 3utools çalışımıyor.Nasıl yapacağız bir bilgi bulamadım sitede yardımcı olabilecek var mı ?

shain56

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam o linkteki de olmuyor.Oraya da yazdım şöyle bir hata alıyorum en sonda bir kaç dakika bekleyin yükleniyor yazısından sonra yüklediği bir şey yok. İlgilenirseniz sevinirim

caner1995

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Benim gibi yeni başlayanlar için gayet açıklayıcı olmuş teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SelcukTrkdmr61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Benim İphone 7 Plus cihazım var ve şuanki sürümü ios 14.1 jb yapmak istiyorum fakat uygun dosyaları bulamadım bulduğum videolarda ya ios sürümünden kaybediyorum yada 7plus desteksiz diyorlar bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Benim İphone 7 Plus cihazım var ve şuanki sürümü ios 14.1 jb yapmak istiyorum fakat uygun dosyaları bulamadım bulduğum videolarda ya ios sürümünden kaybediyorum yada 7plus desteksiz diyorlar bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
Konu linkinden jb yapabilirsin.

SelcukTrkdmr61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
[/QUOTE]
Konuyu 27 nisanda açılmış hocam ios 14.1 yakın zamanda yayınlandı uyum sorunu yaşar mıyız ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konuyu 27 nisanda açılmış hocam ios 14.1 yakın zamanda yayınlandı uyum sorunu yaşar mıyız ?[/QUOTE]

Konu tarihine takılmayın, Yöntem değişmediği için geçerlidir. Sadece bir değişiklik olduğunda konu içerisineki ilk mesajda bulunan bilgiler ve dosyalar güncellenir.

Tips
Tips
Üst Alt