Neler yeni

Çözüldü Jailbreak Kaldırma

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Buradan unc0ver indir. Ayarlarına gir "rootfs" yazan bölümü aç. Bir iki kere yap o işlemi. Tweaklerin gidecek ama haberin olsun. Ondan sonra unc0ver ile sıfırdan jb yap.
Bu işlemi yapınca JB temelli kalkar mı?

Moderatör tarafından düzenlendi:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu işlemi yapınca JB temelli kalkar mı?
Yok. Sadece jb yapılmış ilk haline döner. JB'li ama hiç bir tweak olmayacak şekilde olur. Sorunlar yaşandığında bu işlem yapılması önerilir bazen.

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yok. Sadece jb yapılmış ilk haline döner. JB'li ama hiç bir tweak olmayacak şekilde olur. Sorunlar yaşandığında bu işlem yapılması önerilir bazen.
Peki bu işlem tamamlandıktan sonra , nasıl JB tamamen kaldırabilirim?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@eduppp
Jailbreak kaldırıp son sürüme mi geçmek istiyorsun ?

Biraz detaylı yazın ki ona göre adımlar yazılsın!

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İphone 7 ios 11 de audiorecorder kaldır dedim paket bağımlılığı varmış , cydia silindi ancak jb devam ediyor. Cihazı yeniden başlatıp ignition dan electra ile tekrar jb yaptım ama cydia gelmedi. Cydiayı nasıl geri getirebilirim? İpa olarak yüklesem olurmu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@eduppp
Jailbreak kaldırıp son sürüme mi geçmek istiyorsun ?

Biraz detaylı yazın ki ona göre adımlar yazılsın!
ben jb kaldırma işlemini tamamladım evet yeni sürüme geçmek istiyorum 11.3 kullanıyorum arkadaşlar electra önermiyorlar uncover dediler fakat uncover jb nasıl yapılır bir fikrim yok

efsane

Administrator
Cihaz
ben jb kaldırma işlemini tamamladım evet yeni sürüme geçmek istiyorum 11.3 kullanıyorum arkadaşlar electra önermiyorlar uncover dediler fakat uncover jb nasıl yapılır bir fikrim yok
Yeni sürüm demek IOS 12.3.1 demek yani JB olmayan bir sürüm..

Unc0ver Jailbreak IOS 11.0 - 12.1.2 sürümlerini destekler...

Bu konudan unc0ver ~ iOS 12.0 - 12.1.2 Jailbreak!
Unc0ver jailbreak yapabilirsin..

efsane

Administrator
Cihaz
İphone 7 ios 11 de audiorecorder kaldır dedim paket bağımlılığı varmış , cydia silindi ancak jb devam ediyor. Cihazı yeniden başlatıp ignition dan electra ile tekrar jb yaptım ama cydia gelmedi. Cydiayı nasıl geri getirebilirim? İpa olarak yüklesem olurmu?

1. AudioRecorder Crackli olduğu için ve artık çalışmadığı için kaldırdın :) tabiki Cydia uçtu o arada...

Tavsiye:

Electra ipasını sil , Unc0ver ipasını kur , unc0ver ayarlarından ‘RootFS ‘ tikini aç ve bunu 3-4 defa Tekrarla.. sonra yine Unc0ver ayarlarından “RE-install Cydia” Tikini açar JB aktif etmeye çalış gerekirse 2-3 defa bunu yap ve Cydia gelmesi lazım..

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cydia sileo silindi nasıl rollectra ile kaldırabilirim
Rootfs yapınca silinir sorun değil. Şimdi tekrar jb yap ki cydia gelsin. unc0ver ile ama. Rootfs yaptığından emin ol sorun çıkmasın.

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Rootfs yapınca silinir sorun değil. Şimdi tekrar jb yap ki cydia gelsin. unc0ver ile ama. Rootfs yaptığından emin ol sorun çıkmasın.
tüm her şey gittikten sonra electra ile jb yapıp rollectra ile kaldırdım jb i sıkıntı yok teşekkürler

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tüm her şey gittikten sonra electra ile jb yapıp rollectra ile kaldırdım jb i sıkıntı yok teşekkürler
İşte electra ile jb yapıp güncellemeleri yaparsan yine aynısı olur. Electra Team artık Cydia'yı bıraktı, kendi mağazası Sileo'yu kullanıyor. Eğer Cydia'ya devam etmek istersen unc0ver kullan.

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İşte electra ile jb yapıp güncellemeleri yaparsan yine aynısı olur. Electra Team artık Cydia'yı bıraktı, kendi mağazası Sileo'yu kullanıyor. Eğer Cydia'ya devam etmek istersen unc0ver kullan.
11.3 için uncover var mı?

efsane

Administrator
Cihaz
11.3 için uncover var mı?
Forumda araştırma yapın ...

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
1. AudioRecorder Crackli olduğu için ve artık çalışmadığı için kaldırdın :) tabiki Cydia uçtu o arada...

Tavsiye:

Electra ipasını sil , Unc0ver ipasını kur , unc0ver ayarlarından ‘RootFS ‘ tikini aç ve bunu 3-4 defa Tekrarla.. sonra yine Unc0ver ayarlarından “RE-install Cydia” Tikini açar JB aktif etmeye çalış gerekirse 2-3 defa bunu yap ve Cydia gelmesi lazım..
Audiorecorder çalışıyordu ancak whatsapp görüntülü arama da sorun oldu, bununla alakalı olabileceğini okudum o yüzden kaldırdım, cydia o ara uçtu.

Uncover ipasını cep üzerinden yükleyebileceğim adres var mı? Teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt