Neler yeni

Çözüldü JailBreak Sorunu

Yenibirjail

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar, daha önce gayet stabil bir jailbreak ve cydia uygulamam vardı ta ki flame tweakını indirip bu forumdaki güvenilir repoların hepsini tek kalemde flame ile telefona yüklemeye çalıştığım güne kadar. Ondan sonra cydia hep hata verdi. Telefon jailbreakliyken bile cydianın açılmadığı oluyordu.
Cydiaya flame ile yüklemeye çalıştığım repoları silmeye çalışıyorum silemiyorum. Silinmiyor bir türlü. Aşağıda görselde göründüğü gibi siyah ekranda kalıyor öylece.

Belki unc0verdan cydiayı resetlerim hepsi gider dedim onu da bir türlü beceremedim. Kaç kere reinstall cydia tikleri ile oynadım roorfs tikleri ile oynadım bir türlü yapamadım. Lütfen yardım ederseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

Hebbe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşim iCleaner pro ile cydia ve cydia kaynakları ve kullanılmayan paket bağımlılıklarını işaretle sonra temizleye bas ardından
Sol alttaki + işareti bas sonra ayar dosyaları ardından Cydia dizinini sola kaydırarak sil tekrar dene sonra olmazsa yine eğer unc0ver gir ve sadece refresh icon cache ve restore rootFS seçeneğini tikle ardından re-jail/jailbreak tıkla

Ekli dosyalar

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
/private/etc/apt/sources.list.d

Konumunda ki dosyayı metin editörü ile açıp fazlalığı silmeyi deneyebilirsiniz.

Yenibirjail

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Hebbe teşekkür ederim sayende hallettim. Özelden iletişime geçen arkadaşa da ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.

Tips
Tips
Üst Alt