Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

ozgozt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
selamalar jailbreak herhangi bir bankacılık uygulamasında sorun yaratabilir mi, giriş yapılamama, uygulamanın çalışmaması vs.?
teşekkürler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam enable jailbreaktan sonra 2/3 olup respring ekranına geçince donuyor siyah ekran kalıyor bende hard reset atmak zorunda kalıyorum
O zaman tweaks anahtarını kapatın. Son kurduğunuz tweaklerden itibaren silmeye başlayın. Sorun çıkaran bir tweak var.

BRKSNTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ios 12.1.2'ye geçin diyorlar sizin görüşleriniz nedir?

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
selamalar jailbreak herhangi bir bankacılık uygulamasında sorun yaratabilir mi, giriş yapılamama, uygulamanın çalışmaması vs.?
teşekkürler
Uygulama uyarı verir jailbreakli cihaz güvensizdir uygulama açılamaz vs vs diye ama sitede bu uyarıyı kaldıran ve uygulamanın açılmasının önünü açan tweak ver ben uzun zaman jbli cihazda banka uygulaması kullandım sıfır sorun

ozgozt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uygulama uyarı verir jailbreakli cihaz güvensizdir uygulama açılamaz vs vs diye ama sitede bu uyarıyı kaldıran ve uygulamanın açılmasının önünü açan tweak ver ben uzun zaman jbli cihazda banka uygulaması kullandım sıfır sorun
ilginize teşekkürler

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eski jb'li ios 11.3.1 kullancısı olarak, 3-4 hafta jailbreaksiz kalmaya ios 12 için değer diye düşünüyorum :zlumi:

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

mincu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
(İp6s)11.4 versiyonundayım,12.1.1 e guncellemeli miyim?!

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@splash
12.1.1‘de dikkatli Ol :) FaceTime açık bırakma yoksa mazallah......

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
(İp6s)11.4 versiyonundayım,12.1.1 e guncellemeli miyim?!
Beklemeye devam et. Sürüm stabil.. benim gözümde 6s de iOS 11.4, iPhone 4s 5.1.1 kadar stabil! İsterse jailbreak bu sürüme çıkmasın.

nczk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
teşekkürler
bankaların app ları hata veriyor anlıyor cihazın jb li olduğunu güvenlik açığı olarak görüyor
Mesaj düzenlendi:

Eski jb'li ios 11.3.1 kullancısı olarak, 3-4 hafta jailbreaksiz kalmaya ios 12 için değer diye düşünüyorum :zlumi:

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
o birkaç hafta değin 1 yıla yakın zaman olmasın ???

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bankaların app ları hata veriyor anlıyor cihazın jb li olduğunu güvenlik açığı olarak görüyor
Mesaj düzenlendi:

o birkaç hafta değin 1 yıla yakın zaman olmasın ???
Sanmıyorum. 12.2.xxx gibi sürüme desen eyvallah ama 12.1.x sürümü hep Şubat Mart gibi çıkıyor. Biz bunu iOS 11'de yaşadık.

Tips
Tips
Üst Alt