Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

mamilan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İphone 7 11.3 electra ile jb yaptım lakin telefon kapanıp açılınca cydia açılmıyor tekrardan electra ile jb yapınca ancak açılıyor untethered yöntemi var mı?

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
İphone 7 11.3 electra ile jb yaptım lakin telefon kapanıp açılınca cydia açılmıyor tekrardan electra ile jb yapınca ancak açılıyor untethered yöntemi var mı?
Maalesef uzun zamandır sadece tethered jailbreak kullanıyoruz.
edit=imla

Son düzenleme:

akrep45

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba arkadaşlar benim sürüm eski ama jailberk bozuldu sıfır ladım gene silinmedi ne yapayım 11.4.1 sürüme mi geceyim acaba ?

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese merhabalar forumda yeniyim cihazım iphone 7 ve şuan ios 12 sürümü var jailbreak yapmak istiyorum önceden kullanmışlığım var bana yardımcı olabilecek birileri varmıdır acaba şimdiden teşekkürler.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Herkese merhabalar forumda yeniyim cihazım iphone 7 ve şuan ios 12 sürümü var jailbreak yapmak istiyorum önceden kullanmışlığım var bana yardımcı olabilecek birileri varmıdır acaba şimdiden teşekkürler.
En son 11.3.1 sürümüne Jailbreak çıktı. Bu sebeple 11.4-11.4.1 ve 12 sürümlerine Jailbreak aracı bekliyoruz.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Peki 11.3.1 dönebilirmiyim dönsem mantıklı olurmu sizce.
Şu an imzası açık olan sürümler harici başka sürüme dönemezsin. Bunun için sitesinden cihazın için imzası açık sürümleri kontrol edebilirsin. Güncelleyebildiğine göre yeni bir cihazın var ve şu an sadece 11.4.1 sürümüne tekrar restore/güncelleme yapılabilir.

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şu an imzası açık olan sürümler harici başka sürüme dönemezsin. Bunun için sitesinden cihazın için imzası açık sürümleri kontrol edebilirsin. Güncelleyebildiğine göre yeni bir cihazın var ve şu an sadece 11.4.1 sürümüne tekrar restore/güncelleme yapılabilir.
Çok teşekkür ederim geri dönmem birşeyi değiştirmiycek yani o zaman tek çare ios 12 ye jb çıkmasını beklemek hadi bakalım hayırlısı inşallah çıkar

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Çok teşekkür ederim geri dönmem birşeyi değiştirmiycek yani o zaman tek çare ios 12 ye jb çıkmasını beklemek hadi bakalım hayırlısı inşallah çıkar
Her zaman en dusuk surumde kalmak iyidir jb bekleyen icin. 11.4.1 de bekleyin derim.

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Her zaman en dusuk surumde kalmak iyidir jb bekleyen icin. 11.4.1 de bekleyin derim.
Benim en büyük hatam ios 12 beta ilk çıktığında yükledim ben halbuki hiçde bi özelliği yok burası mükemmel dediğim yapıcak bişey yok bekliycez artık

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12 nin shsh bloblarını alamıyor muyuz? Ben denedim 11.4.1 e kadar bloblarım çıktı

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
12 nin shsh bloblarını alamıyor muyuz? Ben denedim 11.4.1 e kadar bloblarım çıktı
Tss conan adli siteden alirsan 12.0 gozukur fakat cydia dan yuklenen uygulamasindan aliyorsan orada gozukmuyor.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tss conan adli siteden alirsan 12.0 gozukur fakat cydia dan yuklenen uygulamasindan aliyorsan orada gozukmuyor.
Conandan siteden aldım gözükmedi
Edit: şimdi baktım gözüküyor o an neden gözükmedi anlamadım

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Luca Todesco iOS 12 için jailbreak yapmış...

Erdal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba ben forumda yeniyim Jailbreak konusunda bilgim hiç yok nasıl telefonuma yüklerim ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
merhaba ben forumda yeniyim Jailbreak konusunda bilgim hiç yok nasıl telefonuma yüklerim ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz?
Hoş geldiniz,
Eğer sürümünüz 11.3.1 ya da daha düşüğü ise yapabilirsiniz aksi takdirde beklemeniz gerekiyor.

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydia 1.1.32 çıkacak arkadaşlar sizce 11.3.1 yeni çıkan jb için mi güncelleniyor?

mmdl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba.. hayırlı çalışmalar hepinize

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
7 Haziranda kız arkadaşımdan ayrıldım 7 Haziranda foruma kayıt oldum,o gün ayrılmadan önce Jailbreak’ı takip ediyordum bu forumdan ki bi olay sonucu gerçi uzun süredir devam eden bir olay sonucu ayrıldık.Şimdi 16 gün oldu bekliyorum hem O’nu hem Jailbreak’i.
Belki O’da jailbreak’ı bekliyordur. Jailbreak gelince gelir..🙂
Ağustos ayında geldi ama hiç fırsatım olmadı şuraya gelip yazmaya
Ve Ağustos ayından beri ne bir dert ne bir sıkıntı yaşadık gerçek dönüştü sanırsam..
Sizinle bekledim,O yokken burda vakit geçirdim. Belki merak eden vardır diye yazmak istedim. Teşekkürler JBTR🙂
Hortlattığım için özür dilerim şimdiden..

Tips
Tips
Üst Alt