Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Widgetİnfo kurunca safe moda atıyor sebebi ne olabilir. Ekteki ssde müzik için kurulan widgetta müzik resmî çıkması lazım ama çıkmıyor infoyla ilgili diye kuruyorum ama safe moda atıyor
Widgetinfo çalışıyomu

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Widgetİnfo kurunca safe moda atıyor sebebi ne olabilir. Ekteki ssde müzik için kurulan widgetta müzik resmî çıkması lazım ama çıkmıyor infoyla ilgili diye kuruyorum ama safe moda atıyor
Safe moda atması doğal. Uyumlu değil çünkü. Güncellenmemiş. Elma da kalmadan kaldır. 👍

1764F70F-B2F7-4946-814A-E37AFC737080.png
Mesaj düzenlendi:

Yeni cydia Nasıl olacak siz de oy verin. 😂😂😂

44970470-BDEC-447F-9C8B-8F5EFFFF81AC.png

Son düzenleme:

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bazi kisiler jbli iken electrada pil tamamen bosalip telefonu actiklarinda elmada kaldiklarini belirtmislerdi.Ben de denedim bunu pili biterene kadar telefonu kullandim ve biraz sarj edip tekrar actigimda gayet normal birsekilde acildi telefonum.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bazi kisiler jbli iken electrada pil tamamen bosalip telefonu actiklarinda elmada kaldiklarini belirtmislerdi.Ben de denedim bunu pili biterene kadar telefonu kullandim ve biraz sarj edip tekrar actigimda gayet normal birsekilde acildi telefonum.
o aslında tam tersi.. elmadan kurtulması için çok nadiren işe yarıyor :D

Saer04

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar jailbreak ile ilgili sohbetimizi bu konudan yapabiliriz ;) haberler vb. Konuları boşuna ilgisiz mesajlarla doldurmayalım :okay:
Merhaba nasıl jailbreak yaparım ios 11.1.4

Moderatör tarafından düzenlendi:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Anemeyi kaldırdım sık sık devam ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sorun yaşaman normal
Kullandığın repoların hediyesi olarak say... başta iyi gider Sonra maalesef yarı yolda bırakır

JailbreakTR

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Açıklama için teşekkürler

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hocam elime bi cihaz daha geçti de iPhone 6 Plus 11.4 sürümünde. Şu 11.4 beta 3 halen açıksa ona geçip jb yapabiliyor muyuz?

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Adminlere sorum olacak 11.3.1 için kullandığımız jailbreak diyelimki telefonumuzun şarzı bitti kapandı telefonumuzu açtığımızda jailbreak ile bir sıkıntı olurmu.
jailbreak çıkmazdan önce böyle bir konu okumuştum onun için sordum ona göre tedbirli olalım

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sıkıntı olmaz.takarsın şarja açılır yöntemleri uygulayarak tekrar jb yaparsın.

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sıkıntı olmaz.takarsın şarja açılır yöntemleri uygulayarak tekrar jb yaparsın.

Yani sıkıntı olacak yüklediğin tüm twekleri tekrardan yüklemen gerek o zaman değilmi

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yani sıkıntı olacak yüklediğin tüm twekleri tekrardan yüklemen gerek o zaman değilmi
Hayır tweaklarına bişey olmuyor eskisi gibi devam ediyor çünkü teeaklar sistemde yüklü, jb atınca tekrar çalışmaya devam eder. Benim hep kapanıyo flan sorun olmuyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ne zaman diyecem diyecem unutuyorum. Bu coolstar çok büyük bi vurgun yapmasın mı ? Jb yapılan cihazlar kendi sitesinde yazıyor demek ki takip ediyor bizi. 😂😂 Bi gece bakmışız herkesin banka hesapların da 0 yazıyor. 😂😂 Zaten sürekli bağış istiyordu. 😂😂

salihates09

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.4 b3 electa exploit hatası alan arkadaşlar için çözümü yazıyorum. Multipatch yüklemeyin. Electra dosyasını direk cs nin kendi sayfasından indirin. Cydia impactor ile cihaza atın. Cydia impactor muhtemelen hata verecektir. Önceki sürüm ile revoke yapıp yeni sürüm ile dosyayı cihaza yükleyin. Tek sefer de jb yaptım takılma olmadan :) Yapamayan arkadaşlara yardımcı olurum
Ekli dosyayı görüntüle 5033
İphone X error exploit hatasını almaya başladım dün akşamdannberi yapıyrm sonuç aynı yardm edebilir misinn?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ne zaman diyecem diyecem unutuyorum. Bu coolstar çok büyük bi vurgun yapmasın mı ? Jb yapılan cihazlar kendi sitesinde yazıyor demek ki takip ediyor bizi. 😂😂 Bi gece bakmışız herkesin banka hesapların da 0 yazıyor. 😂😂 Zaten sürekli bağış istiyordu. 😂😂
Uygulama güncelleme kontrolü yaptığı zaman kayıt/sayım yapılıyor olabilir

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu açık olan uygulamaları tek seferde kapamaya yarayan bir tweak vardı eskiden. (Apsentee olabilir) Buna benzer bir tweak var mı hala.
Bir de bildirimleri tek seferde silen tweak var mı?

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Switchus

Tips
Tips
Üst Alt