Neler yeni

JAİLBREAK İOS 14.4.1 AŞIRI ISINMA VE KASMA

acgahmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar,
Uzun zamandır ( 9-10 Aydır ) Kullanmakta olduğum telefonum hiç bir şey yapmamama rağmen felaket derece bir anda ısınıyor, hiç birşeyim yapmadan oluyor bu ve aşırı kasmalar başladı.Mesela bir uygulamaya tıklayınca girmemeye başladı , Bu v.b. kasmalar yaşamaya başladım sizce problem nedir ? ve Telefon arasıra mesaj gelmiş gibi titriyor gelen giden hiç birşey yok .Değerli görüş ve bilgilerinize talibim.
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar,
Uzun zamandır ( 9-10 Aydır ) Kullanmakta olduğum telefonum hiç bir şey yapmamama rağmen felaket derece bir anda ısınıyor, hiç birşeyim yapmadan oluyor bu ve aşırı kasmalar başladı.Mesela bir uygulamaya tıklayınca girmemeye başladı , Bu v.b. kasmalar yaşamaya başladım sizce problem nedir ? ve Telefon arasıra mesaj gelmiş gibi titriyor gelen giden hiç birşey yok .Değerli görüş ve bilgilerinize talibim.
Bu Arada Telefonum Iphone 11 64 GB

emirkaraca011111

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Çok fazla tweakin varsa olabilir
Yada crackli tweak veya crackli repo eklediysen olabilir
Telefonun cpusunu kullanıyorlar bazı crackli tweakler

Son düzenleme:

oory3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
çok fazla yüklenmeden kaynaklı olabilir.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
genelde uyumsuz ya da crackli repo-tweakden olur.
bir başka olasılık ise atıyorum youtube için bir tweak yüklediniz ve youtube güncellediniz. o tweak o uygulama versiyonula uyumlu olmadığından ısınma yapabilir.
icleaner pro ile tweakleri 5 er 5 er disable edip deneyebilirsiniz.
bir başka yöntem ise kaynak kullanımı gösteren bir tweak ile sistem kaynaklarını hangi program- eklenti kullanıyor ise tespit edip önlem almak. iyi forumlar.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
genelde uyumsuz ya da crackli repo-tweakden olur.
bir başka olasılık ise atıyorum youtube için bir tweak yüklediniz ve youtube güncellediniz. o tweak o uygulama versiyonula uyumlu olmadığından ısınma yapabilir.
icleaner pro ile tweakleri 5 er 5 er disable edip deneyebilirsiniz.
bir başka yöntem ise kaynak kullanımı gösteren bir tweak ile sistem kaynaklarını hangi program- eklenti kullanıyor ise tespit edip önlem almak. iyi forumlar.
bu hususta tavsiye edebileceğiniz bir tweak var mı ?

Tips
Tips
Üst Alt