Neler yeni

Jailbreak iOS 14 - 15.1 CheckRa1n sürüm varmıdır. ?

yasin487

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ekte paylaşmış olduğum.Bir Youtube Kullanıcısının paylaşmış olduğu işlemin sizler tarafından denenmişliği yada konu hakkında bilgi sahibi olan varmıdır. Belki paylaşım yapanlar farklı amaç içinde olabilir.

Ekli dosyalar

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cheakra1n’in kendi sitesinde aslında bilgilendirmeler yazıyor olabilir. Bakmak lazım. Benim sürümüm iOS 14.7.1 şu an ve Cheakra1n ile jailbreak yaptım kullanıyorum. Şükür sorun yok şimdilik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alcheinz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cheakra1n’in kendi sitesinde aslında bilgilendirmeler yazıyor olabilir. Bakmak lazım. Benim sürümüm iOS 14.7.1 şu an ve Cheakra1n ile jailbreak yaptım kullanıyorum. Şükür sorun yok şimdilik.

Telefonunuzun modeli ne acaba X'in üstünde bir model mi?

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayır iPhone 7 ama şey diye biliyorum, jailbreak yapınca bazı şeyler çalışmayabilir 8 ve üstü için. YouTube da izlemiştim ben yine.

yasin487

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Teşekkürler Sayın üye. Sanırım bu durumdan adminlerinde bir bilgisi yok, biraz daha bekleyeceğiz öle gözüküyor

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Muhtemelen öyle. Ama şöyle bir şey yap. Ama start verme. Cheakra1n jailbreak ayarlarından aktif etmen gereken bir şey var. Normalde varsayılan ayarlar gelmez, desteklemiyor diye gözüktüğü için start butonu yanmıyordu. Sonra o kutucuğu işaretleyince start butonu çalıştı. Yarın sabah ayarlarımı bakıp atarım sana. Ama iOS 15 için hiçbir şekilde emin değilim. Onu da müsait olursam bakarım.

yasin487

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Çok teşekkür ederim. ilginiz alakanız çözümden daha değerliydi . Saygılar

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
merhabalar. ios 15 daha yok. olsa checkrain kısmında paylaşılmış olurdu. takipte kalalım iyi forumlar.

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
merhabalar. ios 15 daha yok. olsa checkrain kısmında paylaşılmış olurdu. takipte kalalım iyi forumlar.
İp 12 mini 15.1.1 cihaz almayı düşünüyorum fakat Jailbreak gelme olasılığı düşükmü jbsiz duramıyorum

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İp 12 mini 15.1.1 cihaz almayı düşünüyorum fakat Jailbreak gelme olasılığı düşükmü jbsiz duramıyorum
Bilmiyorum ama her seferinde illaki geliyor jailbreak.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Aldınız mı bilmiyorum eğer hâlâ almadıysanız Amazon indirimlerine bakın zaten 12 mini 256gb sıfırı o fiyat @Sparrow07

Tips
Tips
Üst Alt