Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Ulviarslan burada bahsettiğimizi söylüyorlar..

Bizim dışımızda yayınlanan hiç bir electra ipasına güvenmeyin. içerisinde virüs, malware vb. güvenliğiniz için sakıncalı şeyler vardır. Öünkü electra nın asıl kopyası sadece 3 tane ve onlar da sadece bizde var diyor ;)

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hala sorun var arkadaşlar electra da.. jb aktifleme ve sonrasında tweak yüklwme vb. durumlarda hala sorunları olduğu için paylaşmıyorlar..

Çünkü bu şekilde paylaşırlarsa hem kendilerinin hem de biz son kullanıcıların zor durumda kalacakları için :okay:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hala sorun var arkadaşlar electra da.. jb aktifleme ve sonrasında tweak yüklwme vb. durumlarda hala sorunları olduğu için paylaşmıyorlar..

Çünkü bu şekilde paylaşırlarsa hem kendilerinin hem de biz son kullanıcıların zor durumda kalacakları için :okay:
Hocam bu kadar uzun sürmesi sanki sorunları çözemiyorlar düşüncesine itiyor beni.Sorunları çözememe ihtimalleri nedir sizce ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak yaptım diye birşey oldum zannediyolar ya kendilerini...izliyorum,üzülüyorum ama sonunda gülüyorum
emek hiç bir zaman boşa çıkmaz. Burada birbirinden çok değerli insanlar var ve tanıdığım İçin kendimi çok şanslı hissediyorum. @efsane6 gibi Kişiler hayatımızda olmasaydı jailbreak’in J harfini göremezdiniz. Başka foruma giden gelir yine burayı takip eder hem başka forum mu kalmış anı anına takip eden ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Burası kâr gütmeyen bir kuruluş, bu tarz sesler ara ara çıkar, amacımız belli tam destek. :okay:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Sızdırılmış-çalınmış aşırılmış vs gibi ipalara araçlara güvenen yükleyip sonuçlarıyla söyleyebilir. Hazır olsa zaten resmi sitelerinde açıklanır. Burası deneme tahtası olarak kullanılacak bir yer değildir. Bunu deneyen oldu mu? Buraya link atıyorum bu çıkmış gibi yanlış yönlendirmeler ile hem kendinizi hem de kişileri kandırmayalım. Madem sızdırılmış bulundu deneyin paylaşın görelim. Bilgili olan var ilk defa yapacak heyecanlı olanlar var. Kesinlikle sitemiz dışında paylaşılmış (resmi sayfalar hariç) ipa vs lerin paylaşımı yasaktır.
İyi forumlar Jailbreaktr ailesi.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam bu kadar uzun sürmesi sanki sorunları çözemiyorlar düşüncesine itiyor beni.Sorunları çözememe ihtimalleri nedir sizce ?
Aslında çözüyorlar ama biraz yavaş ilerliyorlar bence, daha ne olduğunu bilmeden insanları 11.3.1 e yönlendirdi coolstar, daha hazır olmadan bitti şeklinde paylaşımlar yaptı.. o yüzden de şimdi yavaş ilerliyormuş gibi geliyor bize.. aslında biraz da normal süreci bu sorunlar ortaya çıkar sonra çözülür. Normalde de çok hızlı olmaz ama işin çok çok başında hazır ifadesini kullandığı için bu tip sorun oluştu :D

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Karışmış buralar, jailbreak gecikince sinirler ister istemez geriliyor. Coolstar betalarla uğraşmak istemiyor bence haklıda. Betalarda hep bi sorun çıkmasındansa düzgünce yapıp yayınlar rahatına bakar.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
İnsan garip bir varlık bazen ne dediğini neden dediğini anlamadan ,düşünmeden konuşuyor. Ve bu hepimizin başına geliyor maalesef. Bu konuda daha dikkatli olmalıyız. Bu arada dünkü wp konusunda herkesten özür dilerim.

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bugünü de böyle geçirecekler anlaşılan. Her gün bir fotoğraf bir sorun paylaşa paylaşa eylül ayına ios 12 ye doğru yol alıyoruz. Bu durum nereye kadar gidecek merakla bekliyorum :-)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Şu yorumda ki arkadaşlar bakın bazen sinir bozuyorsunuz adam sizin iyiliğinizi düşünüyor abe akılları geri kafalı bak adam ipayı indirdim diyor birde ulan ipa indirip bir insan kurmadım sadece indirdim der bu nasıl bir zihniyettir @efsane6 seni düşündüğü için söylüyor adamım 6-7 tane telefonu zaten jbli sen şimdi burada aptallık yapacaksın sonra günlerce forumda OLMODO KOLDOM YOIOOOO OFFFF konuları açacacaksın yeter ya sürekli buraya girip bakınca jb gelmez.

@efsane6 bırak kursun ya bırak telefonunu mahvetsin bırak ya resmî sürümden hata alanlarla ilgilen sen reis

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şu yorumda ki arkadaşlar bakın bazen sinir bozuyorsunuz adam sizin iyiliğinizi düşünüyor abe akılları geri kafalı bak adam ipayı indirdim diyor birde ulan ipa indirip bir insan kurmadım sadece indirdim der bu nasıl bir zihniyettir @efsane6 seni düşündüğü için söylüyor adamım 6-7 tane telefonu zaten jbli sen şimdi burada aptallık yapacaksın sonra günlerce forumda OLMODO KOLDOM YOIOOOO OFFFF konuları açacacaksın yeter ya sürekli buraya girip bakınca jb gelmez.

@efsane6 bırak kursun ya bırak telefonunu mahvetsin bırak ya resmî sürümden hata alanlarla ilgilen sen reis
OLMODO KOLDOM YOIOOOO OFFFF koptum yaa 🤣🤣🤣🤣

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
OLMODO KOLDOM YOIOOOO OFFFF koptum yaa 🤣🤣🤣🤣

Ya moruk yorumları okurken kanser oldum adam yazmış ÜYELİĞİM SİLİNSİN. bak egoya bak ahshshshs madem girmeyeceksin sus yazma kapat siteyi bu kadar kolay

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ya moruk yorumları okurken kanser oldum adam yazmış ÜYELİĞİM SİLİNSİN. bak egoya bak ahshshshs madem girmeyeceksin sus yazma kapat siteyi bu kadar kolay
@omeraksoy hocam sakin olalım ve konumuza odaklanalım ♂🤣

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
@omeraksoy hocam sakin olalım ve konumuza odaklanalım ♂🤣

Zaten sakinim aga çok bilgili oldıgunu ifşa edip burdan yardım konusu açmakta çalışan mı desen yoksa ben sizin 3 günlük bilginize mi kaldım diyip hava atıp sitede takılıp Tweak arayıp yardım isteyecekler mi desen

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Öme @Dogukan hocam sadece efsane6 abiye tepkisi bazen yüksek oluyor dedi yanlış anlaşılma olmasın sonra söylediğinin yanlış olduğunu düşünerek isterseniz silebilirsiniz dedi :)

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Herkes birbirini yanlış anlamış @Dogukan @omeraksoy aynı şeyi söylüyorsunuz :);)
Ya kaç yaşında adamlarsınız sakin olun yemeyin birbirinizi
Tamam efsane6 arkadaşımız bazen sert yapıyor haklısınız ama kendi içinmi yapıyor hayır yanlış şeyler yapıp sorun Yaşamasın diye insanlar ama kızdığınız arkadaşta büyük yanlış yapmamış forum adabını bilen bir kişi ve inanın bana bazılarımız yardım almaya bazılarımız yardım etmeye bazılarımız arkadaşlık dostluğa giriyoruz forumlara birbirimizi kırmıyalım jailbreak in gecikmesi yüzünden bu sıkıntılar gerilimler jailbreak çıkar hepsi unutulur

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ömer bütün sıkıntılar senin avrat yüzünden biliyon dimi

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ya kaç yaşında adamlarsınız sakin olun yemeyin birbirinizi
Tamam efsane6 arkadaşımız bazen sert yapıyor haklısınız ama kendi içinmi yapıyor hayır yanlış şeyler yapıp sorun Yaşamasın diye insanlar ama kızdığınız arkadaşta büyük yanlış yapmamış forum adabını bilen bir kişi ve inanın bana bazılarımız yardım almaya bazılarımız yardım etmeye bazılarımız arkadaşlık dostluğa giriyoruz forumlara birbirimizi kırmıyalım jailbreak in gecikmesi yüzünden bu sıkıntılar gerilimler jailbreak çıkar hepsi unutulur

Birbirimizi kırmıya ne gerek var hepimiz aynı şeyi bekliyoruz ;)

Tips
Tips
Üst Alt