Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Billups

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu işi

bu işi çoluk çocuğa bırakırsan olacağı bu.Yaklaşık 7-8 sene Cepteam sitesini yönettim,symbian zamanında her konuda öncü olduk,herkese yol gösterdik.Hiç bir zaman böyle bir yaklaşımda bulunmadık.Çin,rus sitelerinde o kadar araştırmalar yaptım ki herkes faydalandı.Hiç bir zaman yeni bir gelişmeyi üyelerden önce ben paylaşayım da başım göğe ersin egosunda olmadım.Ben bu konularda kendime yeterim arkadaşım efsane.Bu aitedeki paylaşımlara da senin 3 günlük bilgine de ihtiyacım yok.
Katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kardeşim arkadaşların gördüğünü bende görüyorum...
Bir sürü insan var hayatında Jailbreak yapmamış ve şimdi ilk kez Jailbreak yapacaklar nasip olursa.

Bu ve buna benzer arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim.

Coolstar hiç bir İpa yayınlamadı.

Bu tür ipalar sağlıklı değil ToPangayı hatırlayın

Ayrıca O arkadaşları iyi tanırım..

JailbreakTR
Hocam elbette haklısınız elbette sizinde bilgilerinize ihtiyaç duyuyoruz ama bence biraz daha ılımlı olmalısınız :))

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@efsane6 hocam kusura bakmayın ama bence olayları fazla abartıyosunuz arkadaş bi olay görmüş burda sormuş nedir bu demiş sizde gerekli açıklamayı yapar paylaşımı silersiniz ama sürekli böyle insanları azarlamak fırçalamak pek doğru değil diye düşünüyorum.insanlar sizin kadar bilgili değil arkadaşımız birşey görmüş heyecanlanmış paylaşmış tutumunuz tavrınız olaylara bakış açınız maalesef çok kırıcı oluyo bazen
Saygılar

Efsane hocamız Almanya’da yaşadığı için ifadeleri yanlış anlaşılabiliyor.Banada başlarda azarlar gibi geliyordu sonradan alıştım:)Demek istediği doğru ama tarzı biraz yanlış ama onuda bilinçli yapmıyor.Arkadaş artniyetli değil sadece sormuş bu nedir diye ama insanımız meraklı gidip denerler sürüm kaybederler öyle düşünmek gerek.Ayrıca ufak konular için birbirimizi kırmaya değmez

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Efsane hocamız Almanya’da yaşadığı için ifadeleri yanlış anlaşılabiliyor.Banada başlarda azarlar gibi geliyordu sonradan alıştım:)Demek istediği doğru ama tarzı biraz yanlış ama onuda bilinçli yapmıyor.Arkadaş artniyetli değil sadece sormuş bu nedir diye ama insanımız meraklı gidip denerler sürüm kaybederler öyle düşünmek gerek.Ayrıca ufak konular için birbirimizi kırmaya değmez
Teşekkür ederim dostum :))

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu işi

bu işi çoluk çocuğa bırakırsan olacağı bu.Yaklaşık 7-8 sene Cepteam sitesini yönettim,symbian zamanında her konuda öncü olduk,herkese yol gösterdik.Hiç bir zaman böyle bir yaklaşımda bulunmadık.Çin,rus sitelerinde o kadar araştırmalar yaptım ki herkes faydalandı.Hiç bir zaman yeni bir gelişmeyi üyelerden önce ben paylaşayım da başım göğe ersin egosunda olmadım.Ben bu konularda kendime yeterim arkadaşım efsane.Bu aitedeki paylaşımlara da senin 3 günlük bilgine de ihtiyacım yok.
O zaman paylaşma kardeş

JailbreakTR

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu işi

Dostum sanırım bu forumda yenisin.Efsane hocamızın ifadeleri bazen sıkıntılı olabiliyor.Cümleler devrik ve azarlarmış gibi olabiliyor.Biraz zaman geçirirsen onunda artniyetli olmadığını anlarsın zaten.Hepimiz aynı amaç için buradayız ufak tefek şeylere kızıpta forumdan ayrılmayın.Sizde kalın dizinde bilgilerinizden yararlansın insanlar.Bu ufak konuyu bu kadar büyütmeyelim derim ben ama taktir sizin nasıl isterseniz

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İyi forumlar.konuyu kilitliyorum uzatmayalım sıkıntı bende başladı sanırım.o yüzden kral ne derse o olur.sevgiyle kalın.

efsane

Administrator
Cihaz
@JB-Alper
Azarlama değil sadece kısa geçiyorum ve nokta virgül eklemeyi unutuyorum.

JailbreakTR

efsane

Administrator
Cihaz
İyi forumlar.konuyu kilitliyorum uzatmayalım sıkıntı bende başladı sanırım.o yüzden kral ne derse o olur.sevgiyle kalın.

Seni iyi tanırım kimse kral değil sağlıklı paylaşımlar her zaman iyidir

JailbreakTR

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu işi

Çoluk çocuktan kastınız nedir kimdir, Burada bir anlaşmazlık olmuş, kimsenin kimseyi azarladığı yok, sizin için basit görünen bu sorun yuzunden insanlar sıkıntı yaşadı tepkimiz tavrımız bu konularda nettir, burda insanlar yanlış yönledirilmesin diye bir çaba içerisindeyiz. @efsane6 hocamız 3 günlük bilgiye sahip değildir. bilgileri de araştırmalar sonucu olan bilgiler değildir direk bu sektörün içerisindedir bunu bilmenizi isterim, burda bir söz soylüyorsa size katkısı olur zararı olmaz. Bu sitede kimseyi zorla tutmuyoruz, paylaşımlara ihtiyacın olmayabilir ama şunu bilmelisin, kim bu şekilde tavır sergilediyse fake hesap acıp siteyi takip etmeye devam etti buda BÖYLE BİLİNE

21huseyin

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Çoluk çocuktan kastınız nedir kimdir, Burada bir anlaşmazlık olmuş, kimsenin kimseyi azarladığı yok, sizin için basit görünen bu sorun yuzunden insanlar sıkıntı yaşadı tepkimiz tavrımız bu konularda nettir, burda insanlar yanlış yönledirilmesin diye bir çaba içerisindeyiz. @efsane6 hocamız 3 günlük bilgiye sahip değildir. bilgileri de araştırmalar sonucu olan bilgiler değildir direk bu sektörün içerisindedir bunu bilmenizi isterim, burda bir söz soylüyorsa size katkısı olur zararı olmaz. Bu sitede kimseyi zorla tutmuyoruz, paylaşımlara ihtiyacın olmayabilir ama şunu bilmelisin, kim bu şekilde tavır sergilediyse fake hesap acıp siteyi takip etmeye devam etti buda BÖYLE BİLİNE
Fake hesap açıp takip edersem bu belli olur zaten.Siz bi daha diğer siteye gelip davet etmeyin,ben bu seviyesiz yere gelmem merak etmeyin.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar şunu son kez yazalım buraya;
Daha önce 11.1.2 zamanında sızdırılan paylaşımlar yapıldı forumda ve bunun yüzünden bir çok arkadaşımız (üyemiz) elmada kalıp 11.2.x sürümlerine yükseltmek zorunda kaldı. Bu yüzden yaklaşık 6 aydır jailbreak bekleyenler var... Bunun tekrar olmasına müsaade etmeyeceğiz!!

Kendimiz için değil; arkadaşlarımız (üyelerimiz) için yapıyoruz bunu....

Bazı arkadaşlar yöneticilerin çok sert davrandığını düşünebilir; maalesef bu konuda özellikle sert davranacağız.. Çünkü tekrar sızıntı-onaylanmamış ipa lar yüzünden aynı şeylerin yaşanmasını istemiyoruz. Bundan sonra sızıntı veya onaylı bir paylaşım olmadan burada veya forumda paylaşılan bir şey olursa gereği yapılacaktır.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aman aman nereye geldik daha dün mangala gidiyorduk ne oldu böyle birden bire?

hele bi jailbreak çıksın kardeşim o zamn jailbreak li telefonlarımızla mangala gidip cydia arkaplanlı fotolar atıcaz buraya :D

efsane

Administrator
Cihaz
Aman aman nereye geldik daha dün mangala gidiyorduk ne oldu böyle birden bire?

Sorun yok kardeş... Mangal öncelikli etler kimden di?

JailbreakTR

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Başta @gokmenecer @yusuf.ozgul @efsane6 arkadaşlara bu zamana kadar vermiş oldukları destekten dolayı sonsuz teşekkür ederim.ayrıca diğer forum üyesi arkadaşlar arasında yardımını esirgemeyen tüm forumdaşlara başarılar dilerim. Üyeliğim silinebilir.
Tekrardan saygılar

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreak yaptım diye birşey oldum zannediyolar ya kendilerini...izliyorum,üzülüyorum ama sonunda gülüyorum emek hiç bir zaman boşa çıkmaz. Burada birbirinden çok değerli insanlar var ve tanıdığım İçin kendimi çok şanslı hissediyorum. @efsane6 gibi Kişiler hayatımızda olmasaydı jailbreak’in J harfini göremezdiniz. Başka foruma giden gelir yine burayı takip eder hem başka forum mu kalmış anı anına takip eden ?

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Jailbreak yaptım diye birşey oldum zannediyolar ya kendilerini...izliyorum,üzülüyorum ama sonunda gülüyorum emek hiç bir zaman boşa çıkmaz. Burada birbirinden çok değerli insanlar var ve tanıdığım İçin kendimi çok şanslı hissediyorum. @efsane6 gibi Kişiler hayatımızda olmasaydı jailbreak’in J harfini göremezdiniz. Başka foruma giden gelir yine burayı takip eder hem başka forum mu kalmış anı anına takip eden ?

:)

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben adminlere çok teşekkür ediyorum bu sitenin ve adminlerin bana çok faydası oldu konuyu uzatmaya gerek yok bu jailbreak sabır ister emek ister eskiler bilir emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim

BİR FİDAN BİN İNSAN

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt