Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hahah ben ümidimi kestim milleti oyalıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
11.3+ lol üzerinde bir RW rootfs verecek başka bir hata bulundu

ama şunu söylemeliyim ki, bunu kullanmak potansiyel olarak flaş depolamanın sökülmesini gerektiriyor ... (translate) böyle diyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
En iyisi tihmstar’dı. Adam jb yaptım diye bir tema ile resim koyuyordu 2-3 gün sonra da paylaşıyordu jbyi. 😁

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ama şimdi şöle bişide var adamlar bu jailbreak i deneyerek emin olduklarından sonra yayınlamaları gerekir yoksa mazallah elimizde patlar demek ki tam emin olamıyorlar emin olduklarında yayınlarlar inşallah

BİR FİDAN BİN İNSAN

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bugününe yeni bir hatayla geçirecekler.Bir gün yaveri bahane buluyor bir gün kendi :)
Mesaj düzenlendi:

Nedir bu hangi kaynaktan buldunuz.Şuan için güvenli değil denememenizi öneririm
Hani dün yaveri herşey hazır bitti diyor du :))

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Burada paylaşılmış bir ipa yok.sadece bilgi var hocam.

Ne bilgisi kardeş ? kendi resmî sitesinden paylaşılmamış bir paylaşım yapıyorsun!
Paylaşma böyle resimleri!
Çok önemli bir konu ve kimsenin yanlış yola girmesini istemiyoruz.
Bilen var bilmeyen var.

JailbreakTR

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ne bilgisi kardeş ? kendi resmî sitesinden paylaşılmamış bir paylaşım yapıyorsun!
Paylaşma böyle resimleri!
Çok önemli bir konu ve kimsenin yanlış yola girmesini istemiyoruz.
Bilen var bilmeyen var.

JailbreakTR
Burası sohbet bölümü değilmi?

21huseyin

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Mesajları silmenizdeki mantığı çözemedim.Burda bilgi paylaşımı yapıyoruz.Belli ki ipa tamamlandı ve sızdırıldı.Sadece resim attım,herhangi bir ipa paylaşmadım.Bu arda amacım herkes bilgi sahibi olsundu.Yoksa ben zatten tüm gelişmeleri redditten takip ediyorum.Hepsinden haberim oluyor.Forum böyle yönetilmez arkadaşım

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesajları silmenizdeki mantığı çözemedim.Burda bilgi paylaşımı yapıyoruz.Belli ki ipa tamamlandı ve sızdırıldı.Sadece resim attım,herhangi bir ipa paylaşmadım.Bu arda amacım herkes bilgi sahibi olsundu.Yoksa ben zatten tüm gelişmeleri redditten takip ediyorum.Hepsinden haberim oluyor.Forum böyle yönetilmez arkadaşım
Sonuna kadar katılıyorum.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@21huseyin Dostum kendince haklı olabilirsin ama burda herkes jb bekliyor.Resmini attığınız ipayı bulup denemek isteyenler olabilir.Diğer çıkan araçları denemeyin denmesine rağmen deneyip sorun yaşayanlar oldu güncel konularda mevcut görebilirsin.Sen artniyetli paylaşmadın ama insanlar meraklı gider bulur denerler onu sonra cihazım şöyle oldu böyle oldu ne yapayım diye konu açarlar.Bunun önüne geçmek için silinmiştir mesajın

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@21huseyin Dostum kendince haklı olabilirsin ama burda herkes jb bekliyor.Resmini attığınız ipayı bulup denemek isteyenler olabilir.Diğer çıkan araçları denemeyin denmesine rağmen deneyip sorun yaşayanlar oldu güncel konularda mevcut görebilirsin.Sen artniyetli paylaşmadın ama insanlar meraklı gider bulur denerler onu sonra cihazım şöyle oldu böyle oldu ne yapayım diye konu açarlar.Bunun önüne geçmek için silinmiştir mesajın
Burası sohbet bölümü hocam.gelişmeler bölümü değil.ozaman iki konu üzerinden değilde tek konu üzerinden devam edelim.

21huseyin

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Peki hocam sende haklısın galiba.

efsane

Administrator
Cihaz
@21huseyin
Reddit takip ediyorsun
Peki burda ne görüyorsun?

JailbreakTR

21huseyin

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Burası sohbet bölümü hocam.gelişmeler bölümü değil.ozaman iki konu üzerinden değilde tek konu üzerinden devam edelim.

Hocam sen de haklısın.Galiba bu sabah herkes haklı.iyisi mi gün içerisinde olacak gelişmeleri bekleyelim.Ben o paylaşımı yaptım diye tek kişi dahi sürüm kaybederse sorumlusu ben olurum.

efsane

Administrator
Cihaz

Sohbet bölümünün bu tür paylaşılmalara yeri yok

JailbreakTR

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@efsane6 hocam kusura bakmayın ama bence olayları fazla abartıyosunuz arkadaş bi olay görmüş burda sormuş nedir bu demiş sizde gerekli açıklamayı yapar paylaşımı silersiniz ama sürekli böyle insanları azarlamak fırçalamak pek doğru değil diye düşünüyorum.insanlar sizin kadar bilgili değil arkadaşımız birşey görmüş heyecanlanmış paylaşmış tutumunuz tavrınız olaylara bakış açınız maalesef çok kırıcı oluyo bazen
Saygılar

21huseyin

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Bu işi
Amacım polemik yaratmak değil ama, yaklaşımız hiç hoş değil.

bu işi çoluk çocuğa bırakırsan olacağı bu.Yaklaşık 7-8 sene Cepteam sitesini yönettim,symbian zamanında her konuda öncü olduk,herkese yol gösterdik.Hiç bir zaman böyle bir yaklaşımda bulunmadık.Çin,rus sitelerinde o kadar araştırmalar yaptım ki herkes faydalandı.Hiç bir zaman yeni bir gelişmeyi üyelerden önce ben paylaşayım da başım göğe ersin egosunda olmadım.Ben bu konularda kendime yeterim arkadaşım efsane.Bu aitedeki paylaşımlara da senin 3 günlük bilgine de ihtiyacım yok.

efsane

Administrator
Cihaz
@efsane6 hocam kusura bakmayın ama bence olayları fazla abartıyosunuz arkadaş bi olay görmüş burda sormuş nedir bu demiş sizde gerekli açıklamayı yapar paylaşımı silersiniz ama sürekli böyle insanları azarlamak fırçalamak pek doğru değil diye düşünüyorum.insanlar sizin kadar bilgili değil arkadaşımız birşey görmüş heyecanlanmış paylaşmış tutumunuz tavrınız olaylara bakış açınız maalesef çok kırıcı oluyo bazen
Saygılar
Kardeşim arkadaşların gördüğünü bende görüyorum...
Bir sürü insan var hayatında Jailbreak yapmamış ve şimdi ilk kez Jailbreak yapacaklar nasip olursa.

Bu ve buna benzer arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim.

Coolstar hiç bir İpa yayınlamadı.

Bu tür ipalar sağlıklı değil ToPangayı hatırlayın

Ayrıca O arkadaşları iyi tanırım..

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt