Neler yeni

Jailbreak Hakkında Önemli!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

ahmetyilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Merhaba arkadaşlar, Jailbreak Apple'ın desteklemediği bir şeydir. Cihazınız garanti dışı kalır hatta bozulabilir.
Ayrıca jailbreaklı cihazlara virüs bulaşabilir. Kişisel verilerinizi korumak içinde jailbreak yapmayın.

Forum yöneticilerinden bu forumu kapatmalarını istiyorum.

Saygılarımla.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jb nin donanımsal arızasını şimdiye kadar rastlamadım. Ama garantiye gönderirken jb yi kaldırıp gönderdigimdede hiç bir problem olmadı. Jb yi geçmişte kullanan kişiler daha iyi bilir bu işleri. Şimdiki jb kullanan kişiler 1 günde cihazı çökertiyorlar.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Jb nin donanımsal arızasını şimdiye kadar rastlamadım. Ama garantiye gönderirken jb yi kaldırıp gönderdigimdede hiç bir problem olmadı. Jb yi geçmişte kullanan kişiler daha iyi bilir bu işleri. Şimdiki jb kullanan kişiler 1 günde cihazı çökertiyorlar.
Ben jailbreak silmeden verdim ve güncelleme yapmayın dedim... eğer yaparsanız aynı cihazdan ve sürümden bir cihaz isterim dedim.. Apple Jailbreak’e bakmıyor...

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yaptığımız işlemlerden kendimiz sorumluyuz. Düşüncelerinizde çok haklısınız ancak forumun bir sorumluluğu olmadığı gibi, bu gibi işlemlerden önce uyardıkları gerçeği de var. Türkçe kaynak bu devirde kolay kolay bulunmuyor. Yetkililer insanlara yardımcı olabilmek için uğraşıp, gerektiğinde yasaklı/virüslü içerikleri engelleyerek ve zor işlemleri basitçe anlatarak emek veriyorlar. Forumdaki bazı üyelerin yazılımcı olmasına vesile oluyor bile diyebiliriz.

Forumun kapanmasını düşünmek bile istemiyorum.
Saygılarımı sunarım.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar, Jailbreak Apple'ın desteklemediği bir şeydir. Cihazınız garanti dışı kalır hatta bozulabilir.
Ayrıca jailbreaklı cihazlara virüs bulaşabilir. Kişisel verilerinizi korumak içinde jailbreak yapmayın.

Saygılarımla.
JailBreak işlemi yasadışı bir işlem değildir. İsteyen yapar, isteyen yapmaz. Biz JailbreakTR olarak jailbreak yapan , yapmak isteyen kullanıcıları bilinçlendiriyoruz. Nelerin zararlı olduğunu üyelerimiz biliyor. Siteyi kapatmak gibi absürt bir olay yazmışsınız. Diyelim ki siteyi kapattık(!) İnsanlar jailbreak yapmayı kesecek mi ? Hayır. İnternette dolu kaynak var yalan yanlış.. Türkçe en büyük ve doğru kaynak biziz. Biz JailbreakTR olarak Jailbreak i en temiz, sorunsuz ve güvenilir şekilde kullanmayı gösteriyoruz. İsteyen bu yolu seçer isteyen crack kullanır veya hack yapar buna kimse karışamaz. Buna siz de karışamazsınız.
Saygılar.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Çok fazla yazmasak bile buradaki tüm rehberler ve paylaşımlar uygulayan kullanıcıların kendi sorumluluğunda. Elimizden geldiğince Crack içeriklerden uzak tutmaya çalışıp geliştiricilerin resmi kaynaklarına yönlendiriyoruz. Jailbreakli cihazı sıfırlayıp defalarca verdim hiçbirinde sorun yaşamadım.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Jailbreak Apple'ın desteklemediği bir şeydir.
Asıl ironik olansa her yeni iOS sürümüyle Apple'ın jailbreakli telefonlarda çoktandır bulunan özellikleri yenilik adında kullanıcıların önüne sunması sanırım. En güzel örnek olarak da gayet güncel olan iOS 13'ü verebilirim. Desteklemiyorsa bu hamleye ne demeli acaba 🙂
Zararlı yazılım konusunda da her şey kullanıcının sorumluluğunda yine. Detaya girmeye gerek yok, güvenlik adına gerekli uyarılar (Özellikle yasaklı repolar hakkında) ve rehberler forumda paylaşıldı birden fazla kez.
Ayrıca forumun kapatılmasını mesajınızdaki gibi istemek o kadar yönetici varken biraz emrivaki durmuyor mu sizce de? Bana öyle geldi en azından.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Saygılarımla.
Konu hakkında bildiklerinizi açıklayıcı bir şekilde bizimle paylaşırsanız sevinirim.
Zira şahsınızı tanımıyoruz ve bilgi birikiminizi bilmiyoruz. (Gökten iner gibi, ilk konunuz ve forumu kapatın diye emir veriyorsunuz)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Saygılarımla.
1. Apple desteklemez doğrudur

2. Cihaz garanti dışı kalmaz

3. Virüs: Unix tabanlı cihazlara bulaşmaz ve imkansız

4. Kişisel veriler: Crackli ipa ve Tweak yüklemeden gelir..

Şimdi kardeşim Sen Sor ben Cevap veriyim..

Jailbreak ve Apple hakkında istediğin soruyu burda sorabilirsin..

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S

Kilit.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt