Neler yeni

Çözüldü Jailbreak Güncelleme ile İlgili Sorum Var.

MrVadaa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar. 8.4 jailbreak kullanıcısıyım. Son zamanda sürümümle ilgili sıkıntılar yaşıyorum.
Kullandığım uygulamalar güncellemeyi kesti, birkaç tanesine girilmiyor, itunes store'a bağlanmıyor ve bazı uygulamalar stabil çalışmıyor.
Bu nedenle yüksek sürüme geçmek istiyorum ama daha önce 8.4 üstüne hiç güncellemedim,
dolayısıyla kayıt vs hiçbir şeyim yok.
Sormak istediğim soru şu ios 8.4 sürümündeki bir cihazı 9.3.3 veya 10.x sürümüne güncelleyebilir miyim?
(Cihaz 5s)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Maalesef shsh kaydınız yoksa eğer şuan için yükleyebileceğiniz en düşük sürüm 11.2

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Maalesef shsh kaydınız yoksa eğer şuan için yükleyebileceğiniz en düşük sürüm 11.2
hocam konu açılmışken SHSH kaydı almak istiyorum, tinyumbrealla diye bi program var onunla yapmam gerekiyor bu işlemi galiba, ancak programı pc'ye indiriyorum kurulum bitince hata veriyor shsh kaydını başka nasıl alabilirim

MrVadaa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Peki bu belirttigim sorunlar icin bir cozum oneriniz var mi?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
O sürümde eraser var sıfırla temiz bir kurulum yap. Ardından linkteki tweaki
incele sende tam çalışırmı bilmiyorum.

LowerInstall

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MrVadaa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tam olarak 1 ay once dediginizi yaptim ancak sonuc ayni. Lowerinstall dan sonra zaten itunes store'a baglanamama sorunu yasamaya basladim. Tekrar kurmak disinda onerebileceginiz birsey var mi?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Tam olarak 1 ay once dediginizi yaptim ancak sonuc ayni. Lowerinstall dan sonra zaten itunes store'a baglanamama sorunu yasamaya basladim. Tekrar kurmak disinda onerebileceginiz birsey var mi?
Uygulamaları AppCake den indirin. Diğer sorunlar içinse sıfırlayın ve temiz bir kurulum yapın(Yedek yüklemeden)

MrVadaa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Temiz bir kurulum için cydia ereaser ile silindikten sonra tüm verilieri sil yapıyorum ancak itunes ile ios 8.4 ü tekrar indirip kurma şansım var mı? Benim yaptığım şekilde mutlaka en az 4-5 programda sıkıntı yaşıyorum jailbreak yaptıktan sonra.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Temiz bir kurulum için cydia ereaser ile silindikten sonra tüm verilieri sil yapıyorum ancak itunes ile ios 8.4 ü tekrar indirip kurma şansım var mı? Benim yaptığım şekilde mutlaka en az 4-5 programda sıkıntı yaşıyorum jailbreak yaptıktan sonra.
iTunes ile olmaz maalesef. Eraser kullanmanız gerekiyor

Tips
Tips
Üst Alt