Neler yeni

Jailbreak gidince nefesi Irak’ta almak :)

sow50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Geçen hafta succesion yüzünden jealbreak gitti 3310 gibi kullanmak istemedim attım kenera dusuk versiyon pesine düştüm.Irakta nihayet buldum 😂😂😂

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
yok artık nasıl alacaksın hocam ordan

sow50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aldım valla iOS 12.1.2 iPhone X 64 GB 3500 TL

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
fiyatta iyiymiş hocam ne diyelim hayırlı olsun

sow50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Eyvallah kardeşim jailbreaksiz iPhone gerçekten 3310 gibi geliyor 1 hafta dayanamadım

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ulan ben 6S’i 3000 küsüre aldım be. Bir daha Türkiye’den sıfır alırsam iki olsun yav. Yemişim garantisini. Bir seneden fazla kullanıyorum hiç garantilik bir sorun olmadı. Şuna bak, 500 daha versem X alırmışım. 🤦‍♂️

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Hayırlı uğurlu olsun.
Şu durumda garanti olayı hikaye gerçekten. Cihaz tamir görmemişse kolay kolay arıza açmıyor, hiçbir cihazımda arıza durumuyla karşılaşmadım çok şükür. Türkiye'den iPhone, daha doğrusu Amerikan malı alınmayacağının güzel bir örneği.

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yok artık nasıl alacaksın hocam ordan
Türkiye'ye gelen yurt dışı telefonların çogu ıraktan geliyor tırcılar tarafından avrupadan getirip ırakta satıyorlar ve yine tırcılar tarafından türkiyeye getirilip dagıtılıyor pek şaşırılacak bir şey degil. Bir çok telefoncu bu şekilde satın alıyor bunlar olmazsa pasaportsuz bir ırak turu telefon alır gelirsiniz .
Diyarbakır Şanlıurfa Gaziantep gibi şehirlerde daha uygun olmasının sebebi budur. :)

sow50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayırlı olsuna eyvallah kardeşlerim

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu şekilde açıkta mı sağılıyor telefon kutusuz? Ayrıca aldığın telefon Türkiye’de pasaport kayıtsız nasıl çalışıyor ? İnsanda Irak’a gitme isteği uyandırıyorsun :)

sow50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu şekilde açıkta mı sağılıyor telefon kutusuz? Ayrıca aldığın telefon Türkiye’de pasaport kayıtsız nasıl çalışıyor ? İnsanda Irak’a gitme isteği uyandırıyorsun :)
Onlar sadece ikinci el sıfırları kutularda onun vitrini ayrı yanıcısını istiyorsa müşteri onu alıyor.pasaporta işletecem 4 ay süresi var ilk Türkiye’ye girişte

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
jailbreak gitti ne demek? bir daha yüklenmeyecek duruma mı düşüyor jb olayı

Tips
Tips
Üst Alt