Neler yeni

TR Yama iTV Shows (Uygulama)

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Uygulama: iTV Shows
Açıklama: Dizi takip uygulaması.
Sürüm: 4.0
AppStore Link:
Link: (Kurulum için Spoyler'e göz atın)

iTV-TR-1.jpeg iTV-TR-2.jpeg

Link:

Kurulum: İndirdiğiniz Arşivdeki tr.lproj klasörünü "/var/containers/Bundle/Application/iTV Shows/itvshows3.app/" konumuna, iTV Shows Widget.appex klasöründeki tr.lproj klasörünü "/var/containers/Bundle/Application/iTV Shows/itvshows3.app/PlugIns/iTV Shows Widget.appex" konumuna atın. Uygulama arkaplanda açıksa kapatıp tekrar açın. (Klasörü bulamazsanız Filza üzerinden "itvshows3.app" olarak arama yaparak ulaşabilirsiniz.)

Görsel Anlatım: Filza ile Türkçe Yama Yükleme

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kadir ben dizi takip için trakt tv kullaıyordum, 3-5 dizi takip edebiliyordun daha fazla takip etmek istersen premium sürümü istiyordu, bunda da öyle bir kısıtlama var mı?

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kadir ben dizi takip için trakt tv kullaıyordum, 3-5 dizi takip edebiliyordun daha fazla takip etmek istersen premium sürümü istiyordu, bunda da öyle bir kısıtlama var mı?
Bu uygulamayı çok uzun zamandır kullanıyorum ve herhangi bir kısıtla karşılaşmadım, tavsiye ederim

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak var, bu uygulamayı nasıl yükleyeceğim, ipa bulup impactor ile telefona mı atacağım?
Ben yıllar önce ücretsiz olarak yüklemiştim, ücretli uygulamayı yüklemek için forumda ilgili konu veye bölümlerden yardım alabilirsin.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben yıllar önce ücretsiz olarak yüklemiştim, ücretli uygulamayı yüklemek için forumda ilgili konu veye bölümlerden yardım alabilirsin.
Ben localapstore u unutmusum ishows tv, iShows TV powered by Trakt.tv, Inari Studio SL uygulamasında premium satın aldım 😂
Bende o uygulamayı tavsiye ederim çok iyi bir uygulama trakt tv ile senkronize olması çok iyi.

Ekli dosyalar

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Uygulama: iTV Shows
Açıklama: Dizi takip uygulaması.
Sürüm: 4.0
AppStore Link:
Link: (Kurulum için Spoyler'e göz atın)

Ekli dosyayı görüntüle 7351 Ekli dosyayı görüntüle 7352

Link:

Kurulum: İndirdiğiniz Arşivdeki tr.lproj klasörünü "/var/containers/Bundle/Application/iTV Shows/itvshows3.app/" konumuna, iTV Shows Widget.appex klasöründeki tr.lproj klasörünü "/var/containers/Bundle/Application/iTV Shows/itvshows3.app/PlugIns/iTV Shows Widget.appex" konumuna atın. Uygulama arkaplanda açıksa kapatıp tekrar açın. (Klasörü bulamazsanız Filza üzerinden "itvshows3.app" olarak arama yaparak ulaşabilirsiniz.)

Görsel Anlatım: Filza ile Türkçe Yama Yükleme
Emeğine sağlık güzel olmuş.
Ben bu uygulama ile dizi nasıl izleyebilirim. Play ikonu çıkmıyor.

Tips
Tips
Üst Alt