Neler yeni

İtunes '3194' Hatası

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocalarım 11.3.1 jb deyim. 12.1.1 jb çıkacağı için güncellemek istedim ancak yapamadım. İtunes üzerinden telefonu bağlıyorum,indirdiğim '.ipsw' dosyasını seçiyorum dosyayı çıkartıyor,çıkardıktan sonra şifremi soruyor giriyorum 5 saniye sonra 'İphone güncellenemdi(3194) hatası' geliyor. İntenette çözüm yolu vermişler ancak hiçbiri işe yaramadı.

Cihaz
İphone 6s
Sürüm
11.3.1

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Hocalarım 11.3.1 jb deyim. 12.1.1 jb çıkacağı için güncellemek istedim ancak yapamadım. İtunes üzerinden telefonu bağlıyorum,indirdiğim '.ipsw' dosyasını seçiyorum dosyayı çıkartıyor,çıkardıktan sonra şifremi soruyor giriyorum 5 saniye sonra 'İphone güncellenemdi(3194) hatası' geliyor. İntenette çözüm yolu vermişler ancak hiçbiri işe yaramadı.
Maalesef geç kaldınız. 12.1.x imzaları dün kapandı, artık güncelleyemezsiniz. SSH kaydı da alamazsınız. Bulunduğunuz sürümde kalmanız şu an için en mantıklısı.

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Maalesef geç kaldınız. 12.1.x imzaları dün kapandı, artık güncelleyemezsiniz. SSH kaydı da alamazsınız. Bulunduğunuz sürümde kalmanız şu an için en mantıklısı.
shsh kaydım var 12.1.1 için ama nasıl yukleyeceğimi bilmiyorum

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
öncelikle burada telefonunuza uyumlu 12.1.1 beta 3 ipsw indirip kurun. Sonrasında futureRestore ile (shsh kaydınız varsa) 12.1.1 e geçebilirsiniz.

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
öncelikle burada telefonunuza uyumlu 12.1.1 beta 3 ipsw indirip kurun. Sonrasında futureRestore ile (shsh kaydınız varsa) 12.1.1 e geçebilirsiniz.
shsh kaydı ile nereden yükleme yapacağım tam bilmiyorum anlatırmısınız

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 12 futurestore işlemleri için ayrıntılı konu açılacaktır. 12.1.1 beta 3 sürümüne geçtiyseniz O zamana kadar bekleyin.
Teşekkürler 12.1.1 beta 3 e geçtim futurerestore çıkarsa normal sürümüne geçiş yaparım

Tips
Tips
Üst Alt