Neler yeni

Çözüldü İtransmision ios 12.4 ??

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Film İndirmek istiyorum Cihaza Ama Bu Uygulamayı en son 2 sene önce denemiştim aceba uygulama çalışıyormu torent indiriyorduk eskiden??malum Cotomovies Kapatışdı Şimdi Film İndirmek istiyorum cihaza Farklı bir yol yadauygulama önerisi olan varmı?

Gülümse Kaderine

Dikoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
çok güzel çalışıyor ve çok iyi program sürekli kullanıyorum

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bunun gibi konuları yardım soru bölümüne açmaya dikkat et bidaha lütfen

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Popcorn Time deneyebilirsiniz.

fayigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
safari plus kullanıyorum ben

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar 12.4 Film indirmek istiyorum bana en kolay yolu ve adam gibi kaliteli bir film sitesi öneriniz olurmu lütfen bu ara sevgilimden ayrıldım kafamı başka şeylere yormak istiyorum eve kapanıp boş bol film izlemek istiyorum ama filmin kalitesi yüksek olmalı
İnternet kotam sorunsuz

Gülümse Kaderine

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
safari plus kullanıyorum ben

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kardeşim Fülm sitesi önerin varmı kaliteli yüksek çözünürlükte ve mümkünse ingilizce orjinal film arıyorum alt yazılı izlemeyi seviyorum

Gülümse Kaderine

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar 12.4 Film indirmek istiyorum bana en kolay yolu ve adam gibi kaliteli bir film sitesi öneriniz olurmu lütfen bu ara sevgilimden ayrıldım kafamı başka şeylere yormak istiyorum eve kapanıp boş bol film izlemek istiyorum ama filmin kalitesi yüksek olmalı
İnternet kotam sorunsuz

Gülümse Kaderine
Boşver be romeo giden gitmiş üzme kendini. Çık dışarı gez toz ne yapcan film izleyip git yenisini bul film izleyerek olmazz

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Nerden indiricezki 12.4 bir tane indirdim çalışmadı

Gülümse Kaderine
Orijinal reposu sitesine göre şu:
Olmazsa bir bilgisayar ile telefona kurulabiliyormuş (JBli veya JBsiz farketmez):

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Olmazsa bir bilgisayar ile telefona kurulabiliyormuş (JBli veya JBsiz farketmez):
Kardeşim Pcden Millet orjinal kaliteli film nasıl ve hangi sitelerden indirip izliyor

Gülümse Kaderine

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeşim popcorn time kurdum ama indirme konusunda aşağıdaki Hatayı Alıyorum Sebebi Ne Olabilir?

Gülümse Kaderine

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Film izleme işi telefonda olacaksa Netflix alırsınız yada diğer platformlardan 720p dahi güzel izleyebilirsiniz, yada Forumda bulunan Kodi veya Popcorn üzerinden izleyebilirsiniz. Kodi türkvood reposunda siteler mevcut Reklamsız. ( İnternet Sorunsuz oldugu için)
Onun dışında Film abartı kalite istiyorsanız Torrent üzerinden Filmi indirip Alt yazı filme eklersiniz bilgisayarda izlersiniz he telefonda izlemeyi düşünüyorsanız Converter ile Telefona dönüştürür, izleyebilirsiniz.
Bunun dışında varsa bir uygulama gören arkadaşlar yazar sürekli aynı şeyleri tekrarlamanıza gerek yok.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Film izleme işi telefonda olacaksa Netflix alırsınız yada diğer platformlardan 720p dahi güzel izleyebilirsiniz, yada Forumda bulunan Kodi veya Popcorn üzerinden izleyebilirsiniz. Kodi türkvood reposunda siteler mevcut Reklamsız. ( İnternet Sorunsuz oldugu için)
Onun dışında Film abartı kalite istiyorsanız Torrent üzerinden Filmi indirip Alt yazı filme eklersiniz bilgisayarda izlersiniz he telefonda izlemeyi düşünüyorsanız Converter ile Telefona dönüştürür, izleyebilirsiniz.
Bunun dışında varsa bir uygulama gören arkadaşlar yazar sürekli aynı şeyleri tekrarlamanıza gerek yok.
Gardaşım bilmemek suçmu ben telefonda jailbreak sayesinde adam gibi 8 plusda kaliteli film izlemek istiyom köyde yaşıyom ve abone olacak maddiyatım yok bu yüzden sordum popcortime indirdim ama yukardaki uyarıyı veriyo film inmiyor madem öyle delikanlısın çözümü söylede görek sanki ben bilmiyom netflixi köylüyüz diye sizde ezin ezin ama allah görür

Gülümse Kaderine :)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Gardaşım bilmemek suçmu ben telefonda jailbreak sayesinde adam gibi 8 plusda kaliteli film izlemek istiyom köyde yaşıyom ve abone olacak maddiyatım yok bu yüzden sordum popcortime indirdim ama yukardaki uyarıyı veriyo film inmiyor madem öyle delikanlısın çözümü söylede görek sanki ben bilmiyom netflixi köylüyüz diye sizde ezin ezin ama allah görür

8 plus 5-6 bin Tl
Netflix 10 TL
Kodi & Popcorn ücretsiz.

Profiline bakıyorum da Köylülere biraz saygin olsun.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ertor hatası var kaç gündür bi güzel kulanamadım çözümü varmı çalışmıyor şimdi?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Açıkçası sizin sorununuzla ilgili bir çözüm bulamadım ben. Aklıma gelen tek sebep, Popcorn Time'ın indirme yapacağı klasöre yazma izninin olmaması ki bunun da nasıl çözüldüğü konusunda bir fikrim yok maalesef (Özellikle jailbreakli iseniz). Fakat indirilecek içeriğin indirme yerini değiştirme imkanınız varsa o şekilde de deneyebilirsiniz.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Açıkçası sizin sorununuzla ilgili bir çözüm bulamadım ben. Aklıma gelen tek sebep, Popcorn Time'ın indirme yapacağı klasöre yazma izninin olmaması ki bunun da nasıl çözüldüğü konusunda bir fikrim yok maalesef (Özellikle jailbreakli iseniz). Fakat indirilecek içeriğin indirme yerini değiştirme imkanınız varsa o şekilde de deneyebilirsiniz.
İndirilecek içerik yokki şuan error 503 yazıyor açılınca uygulama direk yani içerik gözükmüyor hiç

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Şuraya bakabilirsiniz:

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tamamda torenti nasıl indirecem iphone anlatırmısın

Bu konudan iTorrent i kurun

Buradan filmleri bulabilirsiniz torrent dosyasını indirdiğinizde iTorrent ile aç çıkacaktır ona tıklayın onaylayın iTorrent indirir.

14520

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Romeomutsuz kardeş bu kadar uğraşma bir ton film sitesi var git ücretsiz izle. Netflix var ayrıca ilk 1 ay ücretsiz. Git oradan izle hem 1 aya kalmaz aşk acında kalmaz.

Tips
Tips
Üst Alt