Neler yeni

Tweak iThemer

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İthemer i sileo da çalıştırmanın bir yolu var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Anlamadığım bir şekilde Sileo'da çalışmıyor maalesef. Geliştiricisine de ulaşamadım. Twitter'da bir paylaşımının altına yazdım ama tınlamıyor.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Anemone gibi düşünün anemone de uo'da çalışmıyor.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Alternatif olarak , örneğin: Tweak~ A-Font deneyebilirsin
Mevcut halde onu kullanıyorum zaten, teşekkür ederim.. Diğer hususu ise öğrenebilmek için sormuştum..
Mesaj düzenlendi:

Bu repodan font-theme kısmından indirin byta font istemeyecektir

Tavsiyeniz için teşekkür ederim, lakin şunu açıklığa kavuşturmalıyım ki, değerli @AirLife kardeşimize de daha önce ifade ettiğim gibi o repodaki fontlara mecbur kalmadan kendi dilediğimiz fontları yükleyebilmemizi isterdim..

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@dalgaland
ufak bir link bırakıyorum buraya.. bir göz at istersen...

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@dalgaland
ufak bir link bırakıyorum buraya.. bir göz at istersen...

Bunu biliyorum ama maalesef başka yerden indirdiği fontlar ile olmaz. Nedeni ise; repodaki fontlar da ttf, ttc, otf tipinde 18-20 dosya oluyor. Başka fontlar da ise en fazla 2-3 yazı tipi oluyor. iPhone'a uygun olmuyor maalesef. Sadece bytafont, A-Font ile istediği fontu uğraşıp yapabilir.

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
chimera kullananlar ithemer yüklemesin.
cihazınız respring ekranında kalır.

olduki kaldınız.
-telefona hard reset atın
- chimera uygulamasından disable tweaks yapın.
- jailbreak diyin. sonra sileodan kaldırın.
-tekrar reboot edin telefonu
-chimeradan enable tweaks yapıp jailbreak yapın

Levo1203

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Xs max ile 12.4 te respringte bıraktı cihazı temayla alakalı başka tweakte yoktu çalıştırabilen var mı a12de?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Snowboard kullanıyorum şuan zaten ama bunu kaldırıp ithemer kullanmak istemiştim

A12 cihazı elinde olmadığı, birisi de test için göndermediğinden dolayı destek ekleyemediğini söyledi geliştiricisi.

Temir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
imovie ile çakışıyor ; bu yüzden kullanmıyorum. Aceba sadece bende mi böyle ?

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
evet çok güzel bir araç da ama SnowBoard daki gibi alternatif ikonları yükleyemiyoruz yani istediğimiz ikonlarla istediğimizi değiştiremiyoruz..

deadra123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Gayet güzel rahat kullanılıyor tek sıknıtısı klasöre gir çık yaparken mask'ların vs geç gelmesi güncelleme bekliyoruz onun içinde yapıcak herhangi birşey yok :D

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
güzel bir kilit ekranı teması reposu varmıdır ?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yüzlerce tema vs. var... Packix reposuna bir göz at istersen... hepsi önizlemeli:))
packix reposundakiler biraz basit gibi. sadece uygulama simge resimlerini değiştirmişler ve de neredeyse hepsi ücretli.
junesiphone da var baya kaliteli bir çoğu da ücretsiz

Son düzenleme:

deadra123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
packix reposundakiler biraz basit gibi. sadece uygulama simge resimlerini değiştirmişler ve de neredeyse hepsi ücretli.
junesiphone da var baya kaliteli bir çoğu da ücretsiz
Hak edene hakkı verilir kardeşim yanlış anlama beni ama yaptığın crackler bir gün çok kötü sonuçlar doğurabilir jbtr ailesinden kadir hocamızın ünal hocamızın yaptığı tweaklere de göz atabilirsin Kara,LeafDark 13 cidden mask'ları badge leri cidden muazzam tavsiye ederim.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Hak edene hakkı verilir kardeşim yanlış anlama beni ama yaptığın crackler bir gün çok kötü sonuçlar doğurabilir jbtr ailesinden kadir hocamızın ünal hocamızın yaptığı tweaklere de göz atabilirsin Kara,LeafDark 13 cidden mask'ları badge leri cidden muazzam tavsiye ederim.
ben crack yapmıyorum ki, bırak yapmayı crackli tweak bile kullanmıyorum :) hepsi lisanslı ;)
ünal hoca derken unalkuru dan bahsediyorsan shadow 13 var simgeler için harika. bana hediye etti,sağolsun.
aslında ben daha çok kilit ekranı temaları arıyorum.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar tel ip7 13.3, ilk defa ithemer yükledim ama bunu yükleyince home tuşundaki titreşim gidiyor, basınca titreşimsiz, çalışmıyormuş hissi veriyor, snowboard’a geçince düzeliyor, basınca titreyerek çalışıyor. Varmı bilgisi olan, ithemere yabancıyım, ithemerde dock temaları daha iyi oluyor, snowboard dağınık yansıtıyor..

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@murat.toksoz

iThemer IOS 13 de tam çalışmıyor yani ufak tefek eksiklikleri halen var...

Geliştiricisi ilerde zaman bulursa üstünde çalışacağım demişti...

Tema işlemi olarak bir sorun olmasa da az çok bazı Tweakleri veya İOS orijinal dosyalarına dokunabilir..

Tips
Tips
Üst Alt