Neler yeni

İstanbul-içi Yardımlaşma (Hackintosh)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
45 GB lik çalışma nedir çok merak ettim vallahi? Hazır kurulu imaj mı?
Hackintosh AIO imaj çalışması var @KemalALKIN hocamızın. Göz atmanı tavsiye ederim şahsen harikulade bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Konusu açıldığı gün indirmiştim.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hackintosh AIO imaj çalışması var @KemalALKIN hocamızın. Göz atmanı tavsiye ederim şahsen harikulade bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Konusu açıldığı gün indirmiştim.
Ben sorun yaşamadım da sadece 45 GB olayını merak etmiştim. AIO olayı iyiymiş gerçekten.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar core 2 duo 2 gb ram li bir laptoba hangi mac osx kurulmasını tavsiye edersiniz ben bir kaç mac os x indirdimde calısmadı hata aldım.

KemalALKIN

macOS for everyone
macOS Crew
Cihaz
iPad
arkadaşlar core 2 duo 2 gb ram li bir laptoba hangi mac osx kurulmasını tavsiye edersiniz ben bir kaç mac os x indirdimde calısmadı hata aldım.
sistem özellikleirniz nedir tam olarak cpu-z programı ile ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sistem özellikleirniz nedir tam olarak cpu-z programı ile ekran görüntüsü paylaşır mısınız?
hocam cihaz musait olmadıgı icin kuramadım ama özelliklerini aldım aşağıdaki gibi
Laptop exper e5128
işlemci: intel pentium cpu p6100
2gb ram
intel hd graphics onboard
anakart modeli: e512xq/e4129

KemalALKIN

macOS for everyone
macOS Crew
Cihaz
iPad
hocam cihaz musait olmadıgı icin kuramadım ama özelliklerini aldım aşağıdaki gibi
Laptop exper e5128
işlemci: intel pentium cpu p6100
2gb ram
intel hd graphics onboard
anakart modeli: e512xq/e4129
Forumdaki kealos el capitan 10.11.6 ile veya 10.12.6 ile dene (sierra) ve olmazsa normal karşıla istem çok eski.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Uzaktan yardım edebilirim kurulumlara isteyenlere. 2011 den bu yana böyle yardım ediyorum.
Kardes hp bilgisayar var i5 eski ama buna nasil mac yuklerim youtubda videon varmi bakip uygulamak icin

ekrem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler benim pc uyumu varmı amd işletim sistemli Acer aspire Es 15 / 4 gb ram/ 2 gb ekran kartı/ amd Radeon A9 9410 işlemciye sahip

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Beyler benim pc uyumu varmı amd işletim sistemli Acer aspire Es 15 / 4 gb ram/ 2 gb ekran kartı/ amd Radeon A9 9410 işlemciye sahip
AMD laptop işlemcilerinin çoğunda dahili apu olmadığı için mac os yüklense dahi cihazda bir grafik hızlandırıcısı çalışmadığı için aşırı itici olabiliyor. Tabi jailbreak yapabilecek kadar asgari şartlarda çalışabilir mi veya neler yapabilir hiçbir fikrim yok.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Forumdaki kealos el capitan 10.11.6 ile veya 10.12.6 ile dene (sierra) ve olmazsa normal karşıla istem çok eski.
hocam teşekkür ederim indirdim flasha attım boot ettim başarıyla diskleri ayarladım yükleniyor kısmında cizgi doluyor az bir ilerledikten sonra uygulamalar uyumlu degil yüklenemedi uyarısı alıyorum.

LynaX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla bende de var bir külüstür mac... :D İstanbul / Bağcılardayım ihtiyacı olan varsa yardımlaşabilirim ilk defa jailbreak yapıcam bende bilgim yok bana güvenip gelmeyin
:okok:

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Biosvayarlaru bumudur acaba abiciğim birde sierrayı indirdim kurulum yukarda yazılanlar ile aynımı acaba bios ayarları
Mesaj düzenlendi:

Biosvayarlaru bumudur acaba abiciğim birde sierrayı indirdim kurulum yukarda yazılanlar ile aynımı acaba bios ayarları
arkadsşlar buradayım ama me yapacağımı bilmiyorum yardım edin biosvayarlarını bulursam işleme tamam gibi

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
bi tavsiye vereyim, gidin applestoreda kurun :)
Mac lere dışarıdan uygulama kurulduğunda sistem şifresini girmeden uygulamayı çalıştırmaz. Tavsiyenizi daha önce denediniz mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler appleTv 4k yi jb liyecek hayir sever mac li varmi aranizda

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt