Neler yeni

Duyuru iRestore (Kullanıcı Dostu FutureRestore)

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
11.3.1 den 12.1.2 ye future restore mümkün mü?

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Peki ustalarım sürümüm 12.1.2 ben tekrar aynı sürüme futurerestore yapabilirmiyim jeilbreakı tekrar sıfırdan kurmak için shsh kayıtlarım var...sürüm kaybetmek istemiyorum çünkü...tekrardan temiz bir jelabreak kurmak istiyorum..yani merak ettiğim futurerestore ile sadece alt sürümemi geçilebilir yoksa bulunduğun sürümü restore yapıp tekrar aynı sürümü yükleyebilirmiyim

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Peki ustalarım sürümüm 12.1.2 ben tekrar aynı sürüme futurerestore yapabilirmiyim jeilbreakı tekrar sıfırdan kurmak için shsh kayıtlarım var...sürüm kaybetmek istemiyorum çünkü...tekrardan temiz bir jelabreak kurmak istiyorum..yani merak ettiğim futurerestore ile sadece alt sürümemi geçilebilir yoksa bulunduğun sürümü restore yapıp tekrar aynı sürümü yükleyebilirmiyim
Bu sorunu başka bir konu altında cevaplamıştım.

Kenan___

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Shsh dosyalarının içerisinde Generator aratınca hiç bir şey çıkmıyor. Bunun anlamı nedir acaba?

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@Kenan___
Hocam noapnonce klasörünün içerisinde arama yapıyordum. Şimdi baktım “G” harfini büyük yazdığım için çıkmıyormuş. Değer hep 1 yazıyor. Bu normal mi?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Tek1 Normal ve en güzeli o. Uncover aracı o kodu otomatik olarak ayarlıyor Cihazda. Extra olarak nonce ayarlamanıza gerek kalmıyor.

ybeyazit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
herkese merhaba. 5s ios 10.2 jb'li cihazım var. daha önce 12.1 ve 12.0.1 sürümlerinin shsh2 kayıtlarını aldım. 10.2'den 12.1'e temiz kurulum yapıp sonrasında ise JB yapmak istiyorum. forumdan biraz baktığımda sep uyumluluk diye bir konudan bahsediliyor. tam olarak bu sep uyumluluğun ne olduğunu anlamadım. şimdi size bir kaç sorum var.

1) verdiğim bilgiler ile ios 10.2'den(jb)'li 12.1'e geçiş yapabilir miyim(temiz kurulum ile)?
2) sep uyumluluk konusu sıkıntı oluşturur mu?
3) 12.1'e restore için hangi aracı kullanmalıyım?(en günceli irestore mi?)

şimdiden teşekkür ederim.

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar, arkadaslar iphone 8 plus 12.1.1 b3 shsh kaydim bulunmaktadir. Bu surume dusurme gerceklestirebilir miyim?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar, arkadaslar iphone 8 plus 12.1.1 b3 shsh kaydim bulunmaktadir. Bu surume dusurme gerceklestirebilir miyim?

Mevcut surumum malum elmadan sonra 12.3.1

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Elmadan sonra kurtarma şansın vardı. Ama şu an yapamazsın nonce ayarlayabildiğin ve sep uyumluluğu devam ettiği sürece mümkün.

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Elmadan sonra kurtarma şansın vardı. Ama şu an yapamazsın nonce ayarlayabildiğin ve sep uyumluluğu devam ettiği sürece mümkün.
Keske acele etmeseymisim. Danissaydim basta. Ama saha çalışanıyım telefonsuz bir sabah

Moderatör tarafından düzenlendi:

CanYesilyurt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
11.3.1 Jailbreak kullanıyorum telefon ip7 sizce 12 ye geçmeli miyim? Eğer geçeceksem herhangi bir şey silinir mi telefondan? Bilgilendirirseniz sevinirim.

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
11.3.1 den 12.1.2 ye future restore mümkün mü?

Cihazın modeli i8 plus

CanYesilyurt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bulunduğun sürümde jb veya nonceset ayarlamak için bir araç olmadığı icin maalesef sana tavsiyem imzası açık en düşük sürüme geçip beklemendir.
11.3.1 jb kullanıyorum shsh2 ile 12.1.2 jbye geçemez miyim?

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaslar su an icin 8 plus icin 12.1.4 beta 12.2 beta ve 12.3 beta surumleri acik imzada bu surumlere gecerek tekrar 12.1.1 b3 shsh kaydim mevcut donus yapabilir miyim

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bunlar zor iş ya daha basit olanı zaman alıcak gibi :P

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bu noktadan sonra cihazınızda NONCE değerini ayarlayıp Recovery mode a almanız ve pc ye takmanız yeterli. "GO" butonuna basın ve gelecek olan komut ekranını sakın kapatmayın.
Cihaz kapalı sadece recovery mode a alabiliyorum yapılabilecek birşey var mı?

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.2 deyim future restore için nonce ayarlayacak araç var mı chimera jailbreak

Tips
Tips
Üst Alt