Neler yeni

iphone xs 256 gb konfigürasyon sorunu

S3yf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
merhabalar ilk defa konu açıyorum yanlışım olursa kusura bakmayın bi telefon getirttim yurt dısından iphone xs 256 gb silver kapalı kutu olarak geldi ve telefon normalde bi şirket için alınmış ve konfigürasyon yüklenmiş ve kurulum aşamasında uzaktan yönetim ekranı çıkıyor ve SAP yazılım şirketinin vermiş oldugu konfigürasyonun kullanıcı adı ve şifresini soruyor bi nevi icloud gibi orda takıldım kaldım herhangi bir atlama veya devam etme söz konusu degil orda takıldım kaldım dfu mode ile formatladım ama hala aynı jailbreak yapsam düzelir mi acaba bilgisi olan var mı ?

Cihaz
iphone xs
Sürüm
12.1.4

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sanırım bahsettiğiniz DEP olarak geçen uzaktan yönetim işlevi. Bunu aşmanın bir yolu yok bildiğim kadarıyla.

Şirketle görüşerek sistemlerinden silinmesini istemeniz gerekli.

S3yf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
SAP olarak geçiyor bu vpn yada konfigrasyon işlemi bu silsem yeterli ama kurulum ekranında nasıl silicem bunu jailbreak yapsam düzelir mi ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kurulum ekranındaysanız da zaten jailbreak yapamazsınız. Önce kurulum ekranını geçmeniz gerekli

Restore işlemi yapın olabilecek en iyi çözüm bu gibi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cihazın zaten 12.1.4 jb yapamazsın.Bunun dışındaki alternatifleri denemelisin

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tam olarak emin değilim ama 3u tools ile zannedersem aktivasyon yerleri geçilebiliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Cihazın zaten 12.1.4 jb yapamazsın.Bunun dışındaki alternatifleri denemelisin
Ios 12.1.2 Xs Max Jailbreak Suan yapilamiyor baska alternatif varmi Kullanmam gereken bir kac tweaks var bilginiz varsa sevinirim

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ios 12.1.2 Xs Max Jailbreak Suan yapilamiyor baska alternatif varmi Kullanmam gereken bir kac tweaks var bilginiz varsa sevinirim
jailbreak beklemeniz gerekiyor.. jailbreak çıkmadan tweak de zaten yükleyemezsiniz

S3yf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Tam olarak emin değilim ama 3u tools ile zannedersem aktivasyon yerleri geçilebiliyor

nasıl oluyo bilgi verir misiniz bu konu hakkında ?

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
nasıl oluyo bilgi verir misiniz bu konu hakkında ?
Hocam valla ben de bilniyotum ama zannedersem uygulamadan flash atıyoruz ama bence siz onu araştırın

Tips
Tips
Üst Alt