Neler yeni

iPhone XR Jailbreak desteği hakkında

Alcheinz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar, iPhone XR telefonumda IOS 14.4.2 kullanmaktayım araştırmalarıma göre şuan da 14.4.2 ye jb yapılmıyor diye biliyorum. Checkra1n de ayarlardan onaylanmamış sürümlere izin ver diyip yapmayı denesem bir sorun yaşar mıyım, Eski telefonumda (iPhone 7) böyle yapıyordum bi sıkıntı çıkmıyordu acaba şimdi çıkar mı beni aydınlatsın biri lütfen :D

Cihaz
iPhone XR
Sürüm
14.4.2

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
checkra1n en son iphone x e kadar desteği var üstüne yok. Diğer jb araçları da 14.3 e kadar desteği maalesef xr yapamazsınız jb

Hamza55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar, iPhone XR telefonumda IOS 14.4.2 kullanmaktayım araştırmalarıma göre şuan da 14.4.2 ye jb yapılmıyor diye biliyorum. Checkra1n de ayarlardan onaylanmamış sürümlere izin ver diyip yapmayı denesem bir sorun yaşar mıyım, Eski telefonumda (iPhone 7) böyle yapıyordum bi sıkıntı çıkmıyordu acaba şimdi çıkar mı beni aydınlatsın biri lütfen :D
Senin telefonu bilmiyorum ama ben 7 plus cihaza yaptım dün jb sıkıntısız çalıştı

Dr.Wave

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
checra1n işlemci açığı ile yapılan jailbreak, Xr, Xs, 11 Pro, 11, 12 Pro, 12 gibi modellerde bu işlemci açığı olmadığı için yapılamaz. Jail beklemekten başka çareniz yok şu an

Tips
Tips
Üst Alt