Neler yeni

iPhone X Şifre Sorunu

Emrmlkc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
1-2 Aydır telefonu şifresiz kullanıyorum checkra1n ile jailbreak çok iyi çalışıyor fakat şifre koyamıyorum.
yeni sürümü yüklesem hala şifre koyamaz mıyım ya da başka bir yolu yok mu şifre koymanın

Cihaz
iphone X

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
1-2 Aydır telefonu şifresiz kullanıyorum checkra1n ile jailbreak çok iyi çalışıyor fakat şifre koyamıyorum.
yeni sürümü yüklesem hala şifre koyamaz mıyım ya da başka bir yolu yok mu şifre koymanın
Su an checkra1n kullandığın sürece şifre ve faceıd kullanamazsın maalesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ancak sürümünüze unc0ver desteği gelirse o zaman kullanabilirsiniz

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeş Eğer İstiyosan Android deki gibi Desen Kilidi Koyabilirsin. Julioverne reposunda Androlock var. Yükldiğin Zaman Ayarlara iner. Ayarlardan desenini koyabilirsin. Ben şuan kullanıyorum ve çok memnunum.
Julioverne repo:

Emrmlkc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeş Eğer İstiyosan Android deki gibi Desen Kilidi Koyabilirsin. Julioverne reposunda Androlock var. Yükldiğin Zaman Ayarlara iner. Ayarlardan desenini koyabilirsin. Ben şuan kullanıyorum ve çok memnunum.
Julioverne repo:
eyvallah tweak için biraz daha böyle kullancam gibi gözüküyo en kötü jb olmadan kullancam

Tips
Tips
Üst Alt