Neler yeni

Iphone X için Aerial Gibi Tweak

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba tweak istek başlığına yazdım ama cevap gelmedi belki konu olarak açarsam gelir diye düşündüm Iphone X’e Aerial’i kuruyorum ama işe yaramıyor hiç bir şey değişmiyor aynı tweak Iphone 8 de çalışıyor ikiside 11.3.1 sürümünde acaba Aerial ile aynı işi gören başka bir tweak biliyormusunuz Iphone X’de çalışan?

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kimseden ses çıkmadığına göre sanırım yok. Bende baya araştırmıştım ama bulamadım. Aerial, İphone X de çalışmıyor ama ilerde belki güncelleme alırsa gelebilir o zamana kadar beklemedeyiz. (:

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Kimseden ses çıkmadığına göre sanırım yok. Bende baya araştırmıştım ama bulamadım. Aerial, İphone X de çalışmıyor ama ilerde belki güncelleme alırsa gelebilir o zamana kadar beklemedeyiz. (:
Çokda zor bir tweak gibi durmuyor neden yapmadılar acaba

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Belki sorun İphone X 'tedir. Örneğin Colormybattery yüklüyken Bazzi tweaki çalışmıyor ama aynı işlevde ki Batterynotch tüm özellikleri ile sorunsuz çalışıyor. Bunun gibi karşılaştığım birçok örnek var İphone X te. Aerial da bu yüzden çalışmıyor olabilir. Ama ilginç olan hemen hemen her tweakin en az 2-3 çeşit farklı örneği varken Aerial tweakinin benzerine halen denk gelmedim yada bulamadım.

Tips
Tips
Üst Alt