Neler yeni

iphone x arka cam ve ekran dokunmatigim kırıldı

MustafaB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar İstanbul’da ikamet etmekteyim ,iPhone X telefonumun Ön camı ve arka camı kırıldı,Daha önce böyle bir talihsiz olay yaşayıp da Apple Haricinde bu tamiri yaptıran var mı aranızda.Telefonun arka camı değişecek ve ön cam dokunmatiği revize olacak,Yönlendirebileceğiniz İstanbul’da tamirci varsa yazarsan sevinirim

Cihaz
İphone x
Sürüm
12

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar İstanbul’da ikamet etmekteyim ,iPhone X telefonumun Ön camı ve arka camı kırıldı,Daha önce böyle bir talihsiz olay yaşayıp da Apple Haricinde bu tamiri yaptıran var mı aranızda.Telefonun arka camı değişecek ve ön cam dokunmatiği revize olacak,Yönlendirebileceğiniz İstanbul’da tamirci varsa yazarsan sevinirim
Kardeşim Kadıköy’de GSM iletişim var istersen orayı bir ara youtube da videoları var bir incele istersen gayet profesyonel çalışıyorlar işini haledebilirler diye düşünüyorum

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Ben Rüzgar teknolojiyi bulmuştum şehir dışından gönderdim istanbula en uygun fiyata ipad ekranımı değiştirip verdiler, Tek hoşuma gitmeyen şifremi istemeleri ekranı denemek için. Vermesem yapmazlar mı bilmiyorum. Şifreyi telefonda söyledim 1-2 saatte takıp paketleyip gönderdiler. Köşelerde ezilme olduğundan 6 ayda sıkıştırma özelliği geçiyor köşelerden dokunmatik algılıyor. Tekrar gönderdim ne kargo ödememi istediler nede ek hizmet ücreti istendi, Yine şifre isteyip vakumlama yaparak gönderdiler. iphone x ön ekran için 900 full ekran için fiyat sorunuz yazıyor sitelerinde. Ben tavsiye ederim ama cihazında özel birşey bırakma ne olur ne olmaz.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ASLA ORAYA GİTMEYİN CAM DEĞİŞİMİ İÇİN GİTTİM HOPARLÖRÜMÜ , ŞARJ ENTEGREMİ VE BATARYAMI PERT ETTİLER TÜKETİCİ MAHKEMESİ SAYESİNDE ŞARJ ENTEGREMİ YAPTIRABİLDİM ZAR ZOR ! SUÇLARINIDA KABUL ETMİYORLAR ! BİLMEDİĞİNİZ YERLERİ LÜTFEN ÖNERMEYİN
+ OLARAK KADIKÖY BELEDİYESİ TÜKETİCİ MAHKEMESİNDE TARIK İRTEGÜN BEY VAR TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ BAŞKANI BU YERDEN KAÇ ŞİKAYET ALDIK NEDEN ARAŞTIRMADAN GİDİYORSUNUZ DİYEDE AKIL VERDİ İNTERNETTE GÖRDÜĞÜNÜZLE GİTTİĞİNİZ YER ÇOK FARKLI!
İNANMAYAN ÖNCESİNDE ORAYA GİDER SORAR SONRA YAPTIRIR.
Eyvallah kardeşim uyarın için çok teşekkürler.ne bileyim belki 50 tane videolarını izledim bir kaç kere arayıp bazı arızalar için fiyat istedim baya bir iyi gibi geldiler bana o yüzden yazdım tavsiye olarak.neyse uyardığınız iyi oldu....

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ASLA ORAYA GİTMEYİN CAM DEĞİŞİMİ İÇİN GİTTİM HOPARLÖRÜMÜ , ŞARJ ENTEGREMİ VE BATARYAMI PERT ETTİLER TÜKETİCİ MAHKEMESİ SAYESİNDE ŞARJ ENTEGREMİ YAPTIRABİLDİM ZAR ZOR ! SUÇLARINIDA KABUL ETMİYORLAR ! BİLMEDİĞİNİZ YERLERİ LÜTFEN ÖNERMEYİN
+ OLARAK KADIKÖY BELEDİYESİ TÜKETİCİ MAHKEMESİNDE TARIK İRTEGÜN BEY VAR TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ BAŞKANI BU YERDEN KAÇ ŞİKAYET ALDIK NEDEN ARAŞTIRMADAN GİDİYORSUNUZ DİYEDE AKIL VERDİ İNTERNETTE GÖRDÜĞÜNÜZLE GİTTİĞİNİZ YER ÇOK FARKLI!
İNANMAYAN ÖNCESİNDE ORAYA GİDER SORAR SONRA YAPTIRIR.
Babamın lg g2 sini 10 defa götürdüm oraya her yaptıklarında 2-3 hafta sonra yine bozuldu anakart arızası var telefonda sürekli sıcaktan yakıyor ekranı, ekrana görüntü gelmiyor sürekli ekran değiştirdim 3 defa parasını verip yeni telefon alsam daha iyi dedim attım çöpe telefonu bi telefonu yapamadılar.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eyvallah kardeşim uyarın için çok teşekkürler.ne bileyim belki 50 tane videolarını izledim bir kaç kere arayıp bazı arızalar için fiyat istedim baya bir iyi gibi geldiler bana o yüzden yazdım tavsiye olarak.neyse uyardığınız iyi oldu....
Hocam telefonda ve internette müthiş görünüyorlar Sende haklısın o an çok sert yaklaştım kusura bakma ama aklıma geldi neler yaşattıkları ve sinirlendim.Zaten gidip görmüş olsan asla önermezdin düşünemedim.

Mahallenizdeki telefoncuya verin telefonu.Bunlar gibi çakallık yapmazlar en azından.Yapamazlarsa kabul ederler.

Moderatör tarafından düzenlendi:
Tips
Tips
Üst Alt