Neler yeni

Satılık İphone X 64GB 11.3.1 Jailbreakli Yurtdışı Pasaport Kayıtlı Nokta Hata Yok

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Yaklaşık Bir hafta On güne kadar İphone X Space Gray 64 GB Yurtdışı ve pasaport Kayıtlı Nokta hatasız telefonumu satacağım.Kulaklık hiç kullanılmadı.Alındığından beri kılıfsız ve kırılmaz camsız kullanılmadı.Hem Arka tarafta hem ön tarafta kırılmaz camla kullanıyorum.Artı Kılıfla Kullanıyorum.Çok titiz kullanıcıyım.11.3.1 Versiyonunda sıfırlanıp teslim edilecektir.

Fiyatı : 5.500 TL dir.
Yer : ANKARA(Ankara içinde gelip bakıp alabilirsiniz.)
Öldü fiyatına satmayacağım.O yüzden gereksiz mesajları es geçeceğim.
Resim isteyene Whatsapp yoluyla gönderebilirim.Gerçi nokta kusursuz.
Bir hafta on gün dememin nedeni yurtdışından Yeni telefonum gelecek onun gelmesi pasaport kaydı falan 10 gün yada biraz daha kısa sürebilir.

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Yaklaşık Bir hafta On güne kadar İphone X Space Gray 64 GB Yurtdışı ve pasaport Kayıtlı Nokta hatasız telefonumu satacağım.Kulaklık hiç kullanılmadı.Alındığından beri kılıfsız ve kırılmaz camsız kullanılmadı.Hem Arka tarafta hem ön tarafta kırılmaz camla kullanıyorum.Artı Kılıfla Kullanıyorum.Çok titiz kullanıcıyım.11.3.1 Versiyonunda sıfırlanıp teslim edilecektir.

Fiyatı : 5.500 TL dir.
Yer : ANKARA(Ankara içinde gelip bakıp alabilirsiniz.)
Öldü fiyatına satmayacağım.O yüzden gereksiz mesajları es geçeceğim.
Resim isteyene Whatsapp yoluyla gönderebilirim.Gerçi nokta kusursuz.
Bir hafta on gün dememin nedeni yurtdışından Yeni telefonum gelecek onun gelmesi pasaport kaydı falan 10 gün yada biraz daha kısa sürebilir.
5000 olur mu

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam konuyla ilgili biraz daha detay verirsen herkese cevap verip hem elini hem beynini yormamış olursun forumdada konu hortlayıp durmaz :)
Örnek veriyorum hangi ülkeden geldi,facetime çalışıyor mu gibi gibi.

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Hocam konuyla ilgili biraz daha detay verirsen herkese cevap verip hem elini hem beynini yormamış olursun forumdada konu hortlayıp durmaz :)
Örnek veriyorum hangi ülkeden geldi,facetime çalışıyor mu gibi gibi.
Haklısın Facetime var çalışıyor.Ve Garantiside 17 Aralık 2018de bitiyor.Ben satın aldığımda hangi ülkeden geldiğini sormadım.Ama garantiyi sorguladığımda 1 yıl garantisi olduğunu gördüm ve aldım. Başka gibi gibi kalmadı sanırım:))

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ustam takas olur mu ?

iPhone 7 PLUS 32 GB GOLD JAİLBREAK'Lİ 11.3.1.. HERŞEYİ FULL KUTU FATURA HEPSİ VAR

APPLE WATCH SERİES 3 GOLD + 4 KORDON HEPSİ FULL KUTU FATURA GARANTİ VAR

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ustam takas olur mu ?

iPhone 7 PLUS 32 GB GOLD JAİLBREAK'Lİ 11.3.1.. HERŞEYİ FULL KUTU FATURA HEPSİ VAR

Hocam Yurtdışından yeni telefon geliyor.XS Max:)) bu yüzden satıyorum.Bence satabiliyorsan sen sat bende telefon hala duruyor olursa konuşalım.

Lastshot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ustam takas olur mu ?

Sen satıyosan fiyat yazarmısın

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İsteyen varsa mayısa kadar garantisi devam eden 64gb iPhone x 11.3.1 satılık.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yurtdışı kayıtlı FaceTime olmayan model Türkiye garantili haziran ayına kadar.Nokta çizik deforme yok.64gb ve 11.3.1 jbli şekilde 5300e verebilirim

Tips
Tips
Üst Alt