Neler yeni

iPhone SE Önerisi olan ?

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Başlıkta belirttiğim gibi iPhone SE 32 GB onerirmisiniz

iPhone 7 vardır arıza nedeniyle satım konu acmistim saten hatırlayan arkadaşlar vardır

Şimdi arkadaşlar iPhone SE 32 GB VAR 1 yılda garantisi var 1500 den 1000 ne anlaştık oda 1 haftadır satamadi bugün mesaj atti cihazı halen istiyonmu diye

Hane fiyat olarak kullanım olarakta onerirmisiniz ?

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
1000 tl çok iyi fiyat o telefon için. Küçük ekran sıkıntın yoksa donanım olarak çok iyi kaçırma al bence

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
1000 tl çok iyi fiyat o telefon için. Küçük ekran sıkıntın yoksa donanım olarak çok iyi kaçırma al bence
Saten önceden iPhone 7 kulaniyodum cihaz guncelemeden sonra kafayı yedi bildiğin şuan iPhone SE performans olarak iyimi tane googleden baktim baya iyi performans ama şimdi değerli forum üyeleri daha bilgidir diye düşündüm cevapiniz için teşekkür ederim

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yani 7 yle karşılaştırman doğru olmaz 6s ile karşılaştırman daha doğru olur performans olarak

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
yani 7 yle karşılaştırman doğru olmaz 6s ile karşılaştırman daha doğru olur performans olarak
Ya saten dediğiniz gibiyse saten çok iyi olur 6s te kullanmıştım ve çok memnundum acikcasi ama ekranda takıla bilirim boyut olarak iPhone 5s gibi sanırım

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Başlıkta belirttiğim gibi iPhone SE 32 GB onerirmisiniz

iPhone 7 vardır arıza nedeniyle satım konu acmistim saten hatırlayan arkadaşlar vardır

Şimdi arkadaşlar iPhone SE 32 GB VAR 1 yılda garantisi var 1500 den 1000 ne anlaştık oda 1 haftadır satamadi bugün mesaj atti cihazı halen istiyonmu diye

Hane fiyat olarak kullanım olarakta onerirmisiniz ?
Hocam se kullanıyorum acayip güzel ama 1000 tllik cihazda sıkıntı olmasın

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam se kullanıyorum acayip güzel ama 1000 tllik cihazda sıkıntı olmasın
1500 tlydi bir 1 hafta sonra mesaj attı bana halen cihazı istiyonmu diye bende 1000 TL olursa alırım oda Okey dedi yarın öğlen almaya gidicem incelicsm tabi kasada çizik felan önemli tamir görmemiş olsunda onerin için saol

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
1500 tlydi bir 1 hafta sonra mesaj attı bana halen cihazı istiyonmu diye bende 1000 TL olursa alırım oda Okey dedi yarın öğlen almaya gidicem incelicsm tabi kasada çizik felan önemli tamir görmemiş olsunda onerin için saol
Hocam 1000 tl ise gerçekten çok iyi az önce sahibinden de bakım 32 GB olanlar hep 1.600 den koymuş

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam 1000 tl ise gerçekten çok iyi az önce sahibinden de bakım 32 GB olanlar hep 1.600 den koymuş
Evet yarın bir aksilik cikmasa başkasına vermese bende cihaz hayırlısı insallah

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Uzun süreli kullanaçaksan hiç alma derim

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Valla ben iPhone X kullanıyordum jb kaybettim bi dostum dan iPhone 5se 64 GB iOS 11.3.1 sıfır aldım jb yaptım kullanmaya başladım hiç hoşuma gitmedi çok küçük ve sıkıldım burdanda sattım 1200 tl ye değmez 5se ile uğraşmaya ıstersen al
Mesaj düzenlendi:

iPhone 7 kullanan iPhone 5s kullanamaz tabi tercih senin bi dene ıstersen

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Valla ben iPhone X kullanıyordum jb kaybettim bi dostum dan iPhone 5se 64 GB iOS 11.3.1 sıfır aldım jb yaptım kullanmaya başladım hiç hoşuma gitmedi çok küçük ve sıkıldım burdanda sattım 1200 tl ye değmez 5se ile uğraşmaya ıstersen al
Evet haklısın aslında ekran konusunda saten ona jb de olmaz ios 12 bilmiyom ya iPhone x bende kullandım çok iyidi maddi nedenden satmistim bakalım ne olcak yarin

s040410041

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Mesaj düzenlendi:

Hocam duruyor mu cihaz?

s040410041

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Mesaj düzenlendi:

Ben yanlis anladim sanirim. Jb li se gel benim cihazi al istersen der gibi okumusum. Ben arıyorum jb li SE eger sattığıniz arkadas satacaksa alabilirim.

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben yanlis anladim sanirim. Jb li se gel benim cihazi al istersen der gibi okumusum. Ben arıyorum jb li SE eger sattığıniz arkadas satacaksa alabilirim.
Yok ben alcam cihazı cihazın nasıl olduğunu pek bilmiyom iPhone 5s gibi fiyatı iPhone 6 ile 6s fiyatında uygun buldum ama kararsızım cihazin sürümü ios 12 Jailbreak yok yane

s040410041

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Yok ben alcam cihazı cihazın nasıl olduğunu pek bilmiyom iPhone 5s gibi fiyatı iPhone 6 ile 6s fiyatında uygun buldum ama kararsızım cihazin sürümü ios 12 Jailbreak yok yane
Küçük olmasi senin icin sorun degilse dusunmeden alabilirsin. SE iyi cihazdir. Yok almayacagim derseniz o rakama ben alabilirim bahsettiginiz 32gb SE yi

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Küçük olmasi senin icin sorun degilse dusunmeden alabilirsin. SE iyi cihazdir. Yok almayacagim derseniz o rakama ben alabilirim bahsettiginiz 32gb SE yi
Ben iPhone 7 arizalandi satım cihazim yok şuan yane ben alicam sanırım alipta begenmesem sana o fiyata satarım tekrar İstanbul elden

Tips
Tips
Üst Alt