Neler yeni

Satılık Silinebilir...

Archenik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Siline Bilir...

Son düzenleme:

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yani öyle bi yorum yapmışsınız ki nesine nasıl cevap verecegimi şaşırdım...üşenmeyin lütfen taş alıp taşlayın...arkadaşım bataryası iyi demişim sen öldürmüş demişsin...hadi diyelim ki senin söyledigin hersey dogru...kendi agzınla söyledıgın gibi sıfırı 2350 2400 olan bi cihaz icin pazarlık sünnettir yazsıyla 2000 yazmısım...eee resımde göründügü gibi telefon ilk günki gibi....senin o bin liraya alırım satarım dedigin telefonlardan olmadıgı icin biz zaten malın hakkını istiyoruz...ki yorum yapma tabiki hakkınız ama bu kadar saldırgan bi tavır sergilemenizi anlamakta güçlük cekiyorum...fiyat size yüksek gelmiş olabilir buna reaksiyon verme ihtiyacı duyduysanız illaki mala ölmüş demek yerıne bence pahalı der geçersiniz...ama siz benim malımı görmeden bilmeden ölü deme hakkını da kimse size vermedi...kusura bakmayın...
Uzun süredir iPhone kullanıyorum , konu iPhone ile ilgilide değil , garantisi bitik cihaz , 2 senedir aynı batarya , üstüne üstlük jailbreak ile dahada yorulmuş bir batarya.
Ben zaten satın almam bana yüksek geldi değil mevzu , internette dahi sıfıra yakın garantisi devam eden cihazlar ve jb yapılacak sürümdeki cihazlar 1500 zaten , bu cihazın artısı şu anda o kurduğunuz tweakler mi?

Jailbreakli cihazlar için bu forumda tweak konusunda yardım etmekteyiz , hangi repodan hangi tweak kurulabilir desteğini gönüllü jailbreak kullanıcıları olarak bedavaya vermekteyiz zaten.

Bunlar dışında artısı nedir bu cihazın?

Archenik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Uzun süredir iPhone kullanıyorum , konu iPhone ile ilgilide değil , garantisi bitik cihaz , 2 senedir aynı batarya , üstüne üstlük jailbreak ile dahada yorulmuş bir batarya.
Ben zaten satın almam bana yüksek geldi değil mevzu , internette dahi sıfıra yakın garantisi devam eden cihazlar ve jb yapılacak sürümdeki cihazlar 1500 zaten , bu cihazın artısı şu anda o kurduğunuz tweakler mi?

Jailbreakli cihazlar için bu forumda tweak konusunda yardım etmekteyiz , hangi repodan hangi tweak kurulabilir desteğini gönüllü jailbreak kullanıcıları olarak bedavaya vermekteyiz zaten.

Bunlar dışında artısı nedir bu cihazın?
Ozaman burak bey sizin değerli vaktinizi o ilanlardaki telefonlarla ilgilenmeniz üzerine calmayım...saygılarım ile...

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Archenik bahane popo gibidir herkeste vardır, takılmayın. İyi satışlar dilerim. Ayrıca forumda, ölücü diye tabir ettiğimiz insanlardan oldukça çok olduğuna kanaat getirdim. Muhtemelen buradan alıp, letgo vs. yerler de satan jailbreakli diye üst fiyat çekenleride gördü bu gözler. Bu da o kişilerden birisidir muhtemelen. Olması gereken fiyat. Hatta az bile. Fiyatı jailbreakli olduğu için biraz yükseltin derim. Mutlaka jailbreak nedir, avantajlarını bilen birisi alacaktır o cihazı.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayırlı satışlar. Serbest piyasa istediğiniz fiyatı yazabileceğiniz gibi ister alıcı ister ölücü olsun hakaret etmediği sürece fikir belirtebilir sonuçta herkese açık bir ilan. Bataryası çok iyi durumda ise yardımcı program ve tweakler ile bunu ss ile desteklemenizi tavsiye ederim.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
zın sürümü , fiyatı 1000 tl
Konuya objektif bakan biri olarak;
@Archenik kardeşim herkesin malı kendine göre değerlidir, malına değer biçmek gibi bir maksadım yok fakat fiyatı piyasanın biraz üzerinde yazmışsın.
@SuvariBurak şu an sıfır SE alınca içinden 9.3.3 çıkmıyor, baya baya sallamışsın.

Geçen arkadaşa SE alacaktık, Rica ettim satıcıdan telefonun kutusunun arkasındaki seri numaralarına bakmak için izin verdi,
seri numarasından baktığım 8 kutudan sadece 1 i 11.3.1 versiyonuna sahipti ve onu aldık, diğerleri ise 11.4 ve 11.4.1 idi.

Telefonun piyasa değeri 1500-1600 liradır.
Tabi ki 9.3.3 olması da ekstradan değer katar telefona.

Ama şunu da söyleyeyim; iPhone SE, iPhone 6S gibi A9 işlemciye sahiptir ve ios 11 de gayet performanslı çalışmaktadır.
Yani çoğu uygulama bir süre sonra ios 9 da çalışmayacaktır.

NOT:Konuyla alakası yok ama A9 işlemcili telefonlar ios 12 de ios 11 e göre %40 daha performanslı çalışmaktadır.

Archenik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Konuya objektif bakan biri olarak;
@Archenik kardeşim herkesin malı kendine göre değerlidir, malına değer biçmek gibi bir maksadım yok fakat fiyatı piyasanın biraz üzerinde yazmışsın.
@SuvariBurak şu an sıfır SE alınca içinden 9.3.3 çıkmıyor, baya baya sallamışsın.

Geçen arkadaşa SE alacaktık, Rica ettim satıcıdan telefonun kutusunun arkasındaki seri numaralarına bakmak için izin verdi,
seri numarasından baktığım 8 kutudan sadece 1 i 11.3.1 versiyonuna sahipti ve onu aldık, diğerleri ise 11.4 ve 11.4.1 idi.

Telefonun piyasa değeri 1500-1600 liradır.
Tabi ki 9.3.3 olması da ekstradan değer katar telefona.

Ama şunu da söyleyeyim; iPhone SE, iPhone 6S gibi A9 işlemciye sahiptir ve ios 11 de gayet performanslı çalışmaktadır.
Yani çoğu uygulama bir süre sonra ios 9 da çalışmayacaktır.

NOT:Konuyla alakası yok ama A9 işlemcili telefonlar ios 12 de ios 11 e göre %40 daha performanslı çalışmaktadır.
nazik yorumunuz için teşekkür ederim...öncelikle kutudan çıkma konusunda kesinlikle haklısınız...kutudan 9,3,3 cıkmasına imkan zaten yok...9,3,3 ara sürümdür 9,1 dese yine bi derece inanabilirim ama 9,3,3, ile cıkma ihtimali son derece düsüktür...benım ıstedıgım fıyata gelınce zaten bı malın fıyatını alıcının ve satıcının ortada bulusabıldıgı rakam belirler...ben sunu anlamıyorum...gecen hafta benzer bı ilanı aynı telefon icin 1 tl sembolik deger ile actım...saldırdılar...simdi kafamdakı fıyata yakın bı fıyat yazdım saldırdılar...bundan soınra bu telefon yada baska bı telefon icin ilan acarken ben bilmem arkadas daha iyi bilir deyip fiyat tayinini arkadasa bırakıcam...
Mesaj düzenlendi:

@Archenik bahane popo gibidir herkeste vardır, takılmayın. İyi satışlar dilerim. Ayrıca forumda, ölücü diye tabir ettiğimiz insanlardan oldukça çok olduğuna kanaat getirdim. Muhtemelen buradan alıp, letgo vs. yerler de satan jailbreakli diye üst fiyat çekenleride gördü bu gözler. Bu da o kişilerden birisidir muhtemelen. Olması gereken fiyat. Hatta az bile. Fiyatı jailbreakli olduğu için biraz yükseltin derim. Mutlaka jailbreak nedir, avantajlarını bilen birisi alacaktır o cihazı.
nazik yorumunuz icin tesekkurler...yorumunuz hem güldürdü hem hosuma gitti tesekkurler...acıkcası nakit ıhtıyacım olmasa asla satmayacagım bi telefon...umarım benım kadar iphone ve jailbreak aşığı bi arkadasa gider...
Mesaj düzenlendi:

Hayırlı satışlar. Serbest piyasa istediğiniz fiyatı yazabileceğiniz gibi ister alıcı ister ölücü olsun hakaret etmediği sürece fikir belirtebilir sonuçta herkese açık bir ilan. Bataryası çok iyi durumda ise yardımcı program ve tweakler ile bunu ss ile desteklemenizi tavsiye ederim.
tabıkı yorum yapabilir...ama art niyet hissetmiş olmaktan dolayı üzgünüm sadece...yoksa sizinde söylediğiniz gibi küfür hakaret olmadıgı sürece her yorum basım gözüm üstüne...batarya icin tweak öneriniz olursa sevinirim...ben batarya konusunda saplantılı yada takıntılı biri olmadıgım icin bu konuya uzagım...bildiginiz batarya tweaki varsa cok makbule geçer...

Son düzenleme:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Archenik batarya konusunda hemfikiriz benim için takıntı değildir ama bataryası çok iyi durumda demek için elimizde program da öyle olduğunu gösteren birşey lazım :). AppStore de BatteryLife var tweak olarak da DetailedPowerUsage tavsiye ederim 👍🏾

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konuyu uzatmıyoruz dostlar. İlan sahibi pil sağlığını mah gösteren destekleyici ss ile alıcısını bekliyor olacak 👍🏾

Tips
Tips
Üst Alt