Neler yeni

iphone kulaktan çekince ekranı açmıyor

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone 11 telefonla konuşurken kapatmak için kulaktan çekince ekranı açmıyor. siyah ekran durmaya devam ediyor.
yan tuşa basmadan konuşma ekranı çıkmıyor. karşı taraf kapamazsa kapatmak için kilit tuşuna basmadan konuşmayı sonlandıramıyorum.
yüklü tweaklerden biri mi bu şekilde yapıyor acaba? ne olabilir?

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
sensörler hasar görmüş olabilir teknik servise götürmenizde fayda var

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende de bazen oluyor, Callbarxs kayboluyor, siyah ekran, yan tuşlara bas vs. Jb de oluyor bu durumlar, yan tuşlara da ekran görünsün diye 2 kez falan basınca telefon kapanıyor tekrar arıyorum, bazende callbarxs de ses gelmiyor 2. kez arıyorum ya da respring yapıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
jb yi seven bunlara katlanacak desene 😀

Bende de bazen oluyor, Callbarxs kayboluyor, siyah ekran, yan tuşlara bas vs. Jb de oluyor bu durumlar, yan tuşlara da ekran görünsün diye 2 kez falan basınca telefon kapanıyor tekrar arıyorum, bazende callbarxs de ses gelmiyor 2. kez arıyorum ya da respring yapıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 11 telefonla konuşurken kapatmak için kulaktan çekince ekranı açmıyor. siyah ekran durmaya devam ediyor.
yan tuşa basmadan konuşma ekranı çıkmıyor. karşı taraf kapamazsa kapatmak için kilit tuşuna basmadan konuşmayı sonlandıramıyorum.
yüklü tweaklerden biri mi bu şekilde yapıyor acaba? ne olabilir?
Aynı sorunu bende farkettim.İphone 11 kullanıyorum.Yeni çıkan ekran koruyuculardan taktırmıştım tam ekran olan kenarları ince siyah olan.Dün ekran koruyucum kırıldı çıkarmak zorunda kaldım ve sorun çözüldü.tam ekran koruyucuların kenarları iphone ekran kenarları gibi ince siyah oluyor.Ve ekran koruyucuyu iphone'daki siyah kısımlara tam getirerek taktırmak gerekiyor.Ekran koruyucu kırıldığında dikkatlice baktığımda koruyucu ve ekran siyah ince kısımları tam denk gelmediğini gördüm.Ama tabiki sensörlerinde hasar almamış olması lazım👍🏻

mahseer898

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aynı sorunu bazen bende yaşıyorum. Ön cam filmi full koruma ve siyah o yüzden sanıyorum

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı sorunu bazen bende yaşıyorum. Ön cam filmi full koruma ve siyah o yüzden sanıyorum
Benim ekran koruyucumda yazdığım gibi tam ekrandı ve kırıldı çıkarmak zorunda kaldım ve bu sorun tamamen koruyucu kaynaklı çıktı.Ama tabikide sensörlerinde arızalı olmadığından emin olmsk lazım👍🏻

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
benim ekran koruyucum da aynen sizin dediklerinizden. çatlak şu an. değiştirirken bir deneyeyim. teşekkürler.
yeni ekran koruyucu alıp değiştirince buraya yazarım ama bence aynı sorun çıkacak.

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
benim ekran koruyucum da aynen sizin dediklerinizden. çatlak şu an. değiştirirken bir deneyeyim. teşekkürler.
yeni ekran koruyucu alıp değiştirince buraya yazarım ama bence aynı sorun çıkacak.
Umarım sensörde sıkıntı yoktur.Tek sorun ekran koruyucu olsun☺Onu değiştirmek en kokay👍🏻

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
siyah çerçeveli sert ekran koruyucudanmiş. çıkartıp, yerine nano (telefona göre kesilip yapıştırılan şeffaf nano) taktırdım.
sorun düzeldi.

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
siyah çerçeveli sert ekran koruyucudanmiş. çıkartıp, yerine nano (telefona göre kesilip yapıştırılan şeffaf nano) taktırdım.
sorun düzeldi.
👍🏻👍🏻Sevindim.Sensörde sorun olmaması güzel👍🏻

Tips
Tips
Üst Alt