Neler yeni

iPhone Kulaklık Kablo Almak

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone kablolarında hep kopma olduğu için önlem alayım dedim. İnternetten aldığım koruyucu bile fayda etmedi. Yine de bu hale geldi.

Kulaklıktanda az ses geliyor. İkisini değiştirmek istiyorum. Cihazımın garantisi daha var acaba onunla değiştirebilir miyim ? Olmazsa da birisi gümrükte kalan orijinal ürünleri ucuza satılan bir yer varmış diyordu forumda. 10-20 TL’ye orijinal lightning girişli kulaklık aldım diyordu. Onu bilen var mı acaba ? Galiba @omeraksoy du.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@AirLife dostum kablo kopmamış resmen işkence edilmiş. En fazla bağlantı olan yerden kopar da seninki hurhanca katledilmiş gibi. Ben genelde ip örgü şeklinde olanları alıyorum gayet sağlam oluyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@AirLife dostum kablo kopmamış resmen işkence edilmiş. En fazla bağlantı olan yerden kopar da seninki hurhanca katledilmiş gibi. Ben genelde ip örgü şeklinde olanları alıyorum gayet sağlam oluyor
Aga hiç sorma. Koruma aparatını oraya taktıydım asıl. Bir baktım kesik gözüküyor, çıkarıp bakayım dedim kabak çiçeği gibi açılmış. Tam onun üzerine taktım tekrar daha da beter oldu.

Hem ucuz hem de orijinal bir şey arıyorum daha çok.

Senin kablodan daha kötüydü
Tam 6.5 yıl oldu elektrik bandı ile sarmaktan 5 lik demir profile döndü eğilmiyor.
Benimki de o yola doğru gidiyor işte 😂

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tavsiye ederim elektrik bandını

Bugrakrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Biz de artık böyle idare edecez
Soket ile kablo kısmının ortak noktasınıda sar yoksa bantlı kısım ağır ve sert olduğundan ordaki kabloların zedelenip kopmasını sağlamış olursun :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Fotoğraftan sonra orayı da sardım da pek sıkı olduğu söylenemez. Zarar veririm diye zorlamadım. 😂

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Benden sana tavsiye ben her zaman yapardım hatta kar bile elde ederdim letgo gibi uygulamalardan böyle kulaklığın teki çalışmayan ama hiç bir kesiği patlağı olmayan kulaklık alıp garantiye kendi cihazıma ait gibi götürüp defalarca değiştirdiğim oldu aynı şekilde şarj içinde bunu yaptım 10 - 15 lliraya orjinal adaptör ve kulaklık alıyordum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benden sana tavsiye ben her zaman yapardım hatta kar bile elde ederdim letgo gibi uygulamalardan böyle kulaklığın teki çalışmayan ama hiç bir kesiği patlağı olmayan kulaklık alıp garantiye kendi cihazıma ait gibi götürüp defalarca değiştirdiğim oldu aynı şekilde şarj içinde bunu yaptım 10 - 15 lliraya orjinal adaptör ve kulaklık alıyordum.
Garantiden alıyorsun yani ? Cihazı vermeye gerek kalıyor mu, yoksa direk gidip durumu anlatıp veriyorlar mı kablo, kulaklık falan ?

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihaza gerek yok kabloda bir patlak filan yoksa mesela kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor gidiyorsunuz kulaklığımın sağ tarafından az ses geliyor diyorsunuz veriyorsunuz kaydınızı yapıyor ve yaklaşık 1 hafta sonra yenisi geliyor bazı yerler direkt veriyor diye duydum bende çok yaptım fakat son kulaklığı sinirden biraz fazla hırpaladım artık gönderemiyorum :)

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eğer yeni kablo almayı düşünüyorsan spigen tavsiye ederim. 2 yıldır kullanıyorum ne aşınma yaptı ne resimdeki gibi koptu alet. Şimdi gittim 3 metrelik de aldım telefon şarjdayken evde dolaşıyorum 🤣🤣 Orijinal kablolardan daha ucuz ve Apple sistemi orijinal olmayan kablo uyarısı vermiyor.

Tips
Tips
Üst Alt