Neler yeni

iPhone etkinleştirme

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
merhaba uzun süredir kullanılmayan iPhone 7 cihazımız vardı. Cihazı açtık içerisinde ki fotoğrafları yedeklemek için belli bir miktar resmi aldıktan sonra kapattık cihazı bu sabah açtığımızda iPhone etkin değil diye iTunes'a bağlanın diye uyarı veriyor. Cihazı sıfırlamadan bir kurtuluşu yok mu birde cihazda almam gereken 3000 resim daha var bunları almak için bir yöntem var mı?

Cihaz
iPhone 7
Sürüm
11.2.5

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
iTunes'a bağlayınca etkinleştiriliyor mu?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
merhaba uzun süredir kullanılmayan iPhone 7 cihazımız vardı. Cihazı açtık içerisinde ki fotoğrafları yedeklemek için belli bir miktar resmi aldıktan sonra kapattık cihazı bu sabah açtığımızda iPhone etkin değil diye iTunes'a bağlanın diye uyarı veriyor. Cihazı sıfırlamadan bir kurtuluşu yok mu birde cihazda almam gereken 3000 resim daha var bunları almak için bir yöntem var mı?
Dostum sürüm yukseltiyor bende daha önce yasadim ama resimler içindeydi gitmemişti

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
şimdi bu iki şekilde oluyor 1 recovery modunda yani cihaz kapalı ekranda kablo çıkıyor birde tel açıkken oluyor sende hangi durum söz konusu
Mesaj düzenlendi:

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
şimdi bu iki şekilde oluyor 1 recovery modunda yani cihaz kapalı ekranda kablo çıkıyor birde tel açıkken oluyor sende hangi durum söz konusu
Mesaj düzenlendi:
Cihaz da normal ekran var ekrana iPhone etkin değil iTunes 'a bağlanın diyor bu şekilde iken başladığınız itunes 15 ile biten hatayı veriyor ve cihazı görmüyor ses kısma ve kapatma düğmesi ile dfu mode alınca cihazı görüyor

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tmm hocam anladım öncelikle bunun sebeplerinden biri 10 kere şifre hatalı girince oluyor 3utools programını yüklermisiniz belki cihazı görür birde sitesinden cihazı hesapdan kaldırmak var bunlar basit yöntemler aslında dfu modda yeniden yüklemeyince açılmıyor bu tip hatalar

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
tmm hocam anladım öncelikle bunun sebeplerinden biri 10 kere şifre hatalı girince oluyor 3utools programını yüklermisiniz belki cihazı görür birde sitesinden cihazı hesapdan kaldırmak var bunlar basit yöntemler aslında dfu modda yeniden yüklemeyince açılmıyor bu tip hatalar
Yarın sabah deneyeceğim program cihazdan güven onayı istemiyorsa çalışır sonucu yazarım öncelik resimler bizim için
Mesaj düzenlendi:

Yarın sabah deneyeceğim program cihazdan güven onayı istemiyorsa çalışır sonucu yazarım öncelik resimler bizim için

Akitainu60

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bende de aynı problem var lütfen yardımcı olun

Tips
Tips
Üst Alt