Neler yeni

iPhone ekran çözünürlüğünü değiştirme

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İyi akşamlar arkadaşlar androidde arkadaşın biri çözünürlüğü yükseltiyor Pubg tablette oynuyormuş gibi görünüyor adı gfx tool acaba iPhone’da var mı böyle birşey iPad gibi yapma felan yardımcı olursanız sevinirim

Cihaz
7 plus
Sürüm
12.2

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefonun jailbreakli ise yapabilirsin fakat tavsiye edilmiyor. İlerde sorun yaşayabilirsiniz.
Edit: Şimdi farkettim cihaz 7plus mış linkteki yöntemlerden biri işe yarayabilir ama zaten 7 plusın ekranı gayet yeterli bence fazla aksiyona gerek yok :D
Ayrıca sanırsam ipad gibi ayarlanmıyor.

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İyi akşamlar arkadaşlar androidde arkadaşın biri çözünürlüğü yükseltiyor Pubg tablette oynuyormuş gibi görünüyor adı gfx tool acaba iPhone’da var mı böyle birşey iPad gibi yapma felan yardımcı olursanız sevinirim
hah işte bir arkadaş daha.hadi bakalım bir bulaşta bu işe gör bak başına neler geliyor..) arkadaşlar bu iş ı phonelarda sıkıntılı.elmada bile kalabilirsiniz.bence ugraşmayın bu tür işlerle.ilk başta belki olabilir fakat bu işlem için kulklandıgınız tweakler problemli sonunda mutlaka sorun çıkaracaktır..)

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çözünürlük belli bir seviye düşürüyorsun ancak oyunlar da etki etmiyor.Siyah ekranda kalma riski çok yüksek ve iPad gibi yapman zaten imkansız siyah ekranda kalırsın

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bilgi için teşekkür ederim arkadaşlar bulaşmıyorum :))

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aynen öyle hiç uğraşmak istemeyeceğin sorunlarla yüz yüze gelebilirsin. Expert bir kullanıcı olduğunda rahat rahat yaparsın şimdilik ertele kalsın. :)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 12'deyken ekran çözünürlüğünü değiştirmeden yapamazdım. O yüzden sürekli kullanırdım. İlk başlar da bir iki sorun yaşadım ama daha sonra hiç bir sorun yaşamadan aylarca kullandım. iOS 13'e geçince destek yoktu. Bir kaç gün önce kullandığım tweak güncellendi. Tekrar çözünürlük değiştirebildim sorunsuzca.

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iOS 12'deyken ekran çözünürlüğünü değiştirmeden yapamazdım. O yüzden sürekli kullanırdım. İlk başlar da bir iki sorun yaşadım ama daha sonra hiç bir sorun yaşamadan aylarca kullandım. iOS 13'e geçince destek yoktu. Bir kaç gün önce kullandığım tweak güncellendi. Tekrar çözünürlük değiştirebildim sorunsuzca.

Bu var ama çalışmıyor bende teli resetliuor set dedikten sonra ama bişe değişmiyor

merdosoft

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Gfx tool programi pubg oyununun goruntu ayarlarini degistirmeye yarayan bir program

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gumusland

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Systeminfoyu kurdum birçok çözünürlüğü denedim ancak sadece iphonun çakılı programlarında işe yarıyor. Diğer programların hiçbirinde işe yaramıyor. Çözümü varmıdır acaba? iphone8 ios14.3

Tips
Tips
Üst Alt