Neler yeni

iPhone dil değişmiyor

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar kolay gelsin. Telefonumun dilini değiştiremiyorum garip bir şekilde. Telefona Jailbreak yapmadan önce dilini ingilizce olarak değiştirmiştim bir sebepten dolayı. Daha sonra jailbreak'i sorunsuzca yaptım ve kullanıyorum fakat iş telefon dilini değiştirmeye geldiğinde maalesef değiştiremiyorum. Türkçe dışındaki tüm diller çalışıyor. Ayarlarda iphone dili türkçe olmasına rağmen cihaz ingilizce. Hiçbir şekilde değiştiremiyorum ne yapmam gerek bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler...

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İngilizce dilini edit yaparak silin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İcleaner pro ayarlardan diller dosyasını açın ve ingilizce dil dosyasını silin cihazı reboot edin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Jb devre dışı iken ayarlardan dili değiştirmeyi denedinizmi? Türkçe haricinde Farklı bir dil ekleyin ve tekrar cihazı reboot edin ve Türkçe dil aktif edin.

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jb devre dışı iken ayarlardan dili değiştirmeyi denedinizmi? Türkçe haricinde Farklı bir dil ekleyin ve tekrar cihazı reboot edin ve Türkçe dil aktif edin.
şimdi denedim hocam fayda etmiyor. belki icleaner ile daha önceden farketmeden türkçe dil dosyasını silmiş olabilirim. manuel olarak dili ayarlamak mümkün mü?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Succession ile restore et cihazı. En temizi o gözüküyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
şimdi denedim hocam fayda etmiyor. belki icleaner ile daha önceden farketmeden türkçe dil dosyasını silmiş olabilirim. manuel olarak dili ayarlamak mümkün mü?
Dil dosyasını eklemek sorunlu olur.
Succession tweakı ile restore yapın.

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
haklısınız hocam son çare bu gözüküyor. indirdim şu an tweaki ipsw dosyasını indiriyor. umarım sonucunda sorun çözülür. teşekkürler bu arada.

Tips
Tips
Üst Alt