Neler yeni

Çözüldü iphone da iptv kullanımı için en iyi uygulama hangisi?

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhabalar iptv için en iyi ios ve android uygulaması nedir öneriniz var mıdır ? ücretli ücretsiz ios uygulamarında kullanımı en kolay hangisi işin içinden çıkamadım bir çok müşteri farklı uygulama kullanmakta en stabilini kullanan arkadaşlar yazarsa bende onu önereceğim ?

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kodi tv veya bobby movie bu ikisi çok iyi

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
gse iptv uygulamasını çok kullanıyor müşterilerim onu kullanıyormuş. reklamsızı ücret istiyor in app çözüyor mu acaba kullanan var mı

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
gse iptv uygulamasını çok kullanıyor müşterilerim onu kullanıyormuş. reklamsızı ücret istiyor in app çözüyor mu acaba kullanan var mı
GSE İptv tavsiye ederim çok iyi kullanışlı

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Su ana kadar kullandigim en iyi uygulama bu konuda Flex iptv,cogu uygulamanın acamadigi yayınlar acar,otomatik guncelleme ozelligi falan..Yani guzel uygulama tavsiye ederim!!!

mincu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
stb emu ios ipa var mı.. bu programın artı tarafı cihaz mac adresinden kanalları acıyor.. örnegin 00:1A:79:71:A0:B4 Portal = girisleri yapılp kanalların izlenmesini saglıyor..

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
stb emu ios ipa var mı.. bu programın artı tarafı cihaz mac adresinden kanalları acıyor.. örnegin 00:1A:79:71:A0:B4 Portal = girisleri yapılp kanalların izlenmesini saglıyor..
İpayı indirdim ama mu3 ekleyemiyom ayarlarını bliyonmu

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efe01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iptv de tavsiye edilebilecek pek çok programı mağazadan kaldırdılar. Bi IPTVBOXPRO firmasının playerivar ama onuda ios için bulamadım sadece android de var arkadaşta gördüğüm. Bi çıkartsalar süper olurdur. Hem ücretsiz hemde reklamsız.

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iptv de tavsiye edilebilecek pek çok programı mağazadan kaldırdılar. Bi IPTVBOXPRO firmasının playerivar ama onuda ios için bulamadım sadece android de var arkadaşta gördüğüm. Bi çıkartsalar süper olurdur. Hem ücretsiz hemde reklamsız.
Evet çok iyi sağlayıcı ama birde iOS uggulaması olsa da kullansak. Aslında satıcıdan istemek lazım. Adamları yayınlar güzel ama güzelde reklamsız uygulamalarda pek iyi değil.

Tips
Tips
Üst Alt