Neler yeni

iPhone batarya harcaması

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Pil ayarların da 2 adet program var onlar çok fazla pil harcaması yapıyor sebebi ne ola bilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Com.apple.springboard
Backboard programları arkada çalışıp duruyor

ser64

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Ben de. Bunu nasıl kaldırırız?

RADAR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tavsiyem springboard yerine snowboard kullan !

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
tavsiyem springboard yerine snowboard kullan !
Hocam bu mesajla neyi anlamak istediğinizi çözebilmiş değilim, bilmiyorum belki oruçlu kafanında bu işte bir etkisi olabilir fakat, springboard apple'ın cihazlarımızın ana ekranlarını oluşturmak üzere yerleştirmiş olduğu sistem servisiyken, SnowBoard JB vasıtası ile cihazımıza temalarımızı yüklemek için gerekli olan tema motorudur. Kısacası bahsettiğiniz imkansız bir kıyaslama ve springboard yerine SnowBoard kullanmak mümkün değildir.

Sorunun cevabına gelecek olursak springboard ve backboardd servisleri üzerine çok yük bindiren tweakler olduğu zaman telefonu kilitlediğinizde kendini uyku moduna almak yerine sürekli olarak çalışmakta ve fazlaca kaynak kullanımına sebebiyet vermektedir. Kısacası belli başlı sebeplerden değil genel sebeplerden oluşan bir sorundur. Çözmek için ise son kurduğunuz görsel açıdan zengin veya ağır/sorunlu olduğunu düşündüğünüz tweakleri teker teker silerken aynı zamanda CocoTop [ ] üzerinden springboard ve backboardd servislerinin kaynak kullanımına devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Extender yüklü ise tamamen kaldır. icleaner pro ile devredışı bırakmak işe yaramaz. Extender güvenli modda bile arkaplanda pil tüketiyor.
Pil ayarların da 2 adet program var onlar çok fazla pil harcaması yapıyor sebebi ne ola bilir

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İşte pil tüketen bölgeler bazen yüzde 50 buluyor harcamalar

RADAR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam bu mesajla neyi anlamak istediğinizi çözebilmiş değilim, bilmiyorum belki oruçlu kafanında bu işte bir etkisi olabilir fakat, springboard apple'ın cihazlarımızın ana ekranlarını oluşturmak üzere yerleştirmiş olduğu sistem servisiyken, SnowBoard JB vasıtası ile cihazımıza temalarımızı yüklemek için gerekli olan tema motorudur. Kısacası bahsettiğiniz imkansız bir kıyaslama ve springboard yerine SnowBoard kullanmak mümkün değildir.

Sorunun cevabına gelecek olursak springboard ve backboardd servisleri üzerine çok yük bindiren tweakler olduğu zaman telefonu kilitlediğinizde kendini uyku moduna almak yerine sürekli olarak çalışmakta ve fazlaca kaynak kullanımına sebebiyet vermektedir. Kısacası belli başlı sebeplerden değil genel sebeplerden oluşan bir sorundur. Çözmek için ise son kurduğunuz görsel açıdan zengin veya ağır/sorunlu olduğunu düşündüğünüz tweakleri teker teker silerken aynı zamanda CocoTop [ ] üzerinden springboard ve backboardd servislerinin kaynak kullanımına devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.
ben arkdaş springboardı kastederken ben yanlış biliyormuşum her ikisinide tema yüklemek amaçlı kullanılıyor diye biliyordum bilgilendirme oldu benim için teşekkürler ana ekranı nasıl düzenlemekden neyi kastettiniz springboar hakkında bilgim yok iyi bişeyse kullanmak isterim
Mesaj düzenlendi:

telefonu hangi tweak ile bu hale getirdiniz değişik olmuş bende yapmak istiyorum ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
İşte pil tüketen bölgeler bazen yüzde 50 buluyor harcamalar

O kadar görsellik içinde bu kadar harcaması normal kısacası

Tips
Tips
Üst Alt