Neler yeni

İphone 8 Veri Kurtarma Hk.

bysubasi35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar,

İphone 8 kullanırken, telefonun ekranı kırıldı ve bu sırada telefon kendi kendine defalarca şifre girerek kendini kitledi. "İphone Etkin Değil" yazısı çıkmıştır. 64GB tın tamamı dolu olan telefon "Geri Yükleme" yapmazsam telefonu aktif edemeyecektim ve telefon şuan sıfırlanmış durumda. Hiçbir backup'ım yok hiçbir shsh kaydı yok. Araştırdığım bazı programları kullandım fakat şuan içerisinde bulunan resimler hariç başka resim bulamıyor. Versiyonum 13.2.3 ----- Jb veya önerebileceğiniz bir program ile kurtarma şansım olabilir mi? Çok önemli arşiv kaydım vardı. Çok ihtiyacım var çalıştırmaya...

Cevabınız için Şimdiden teşekkürler.

Cihaz
iphone 8
Sürüm
13.2.3

Normadia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Belki fikir olur diye soruyorum. Daha önce bağlayıp "Bu bilgisayara güven" dediğin bir bilgisayar var mı ? Var ise orada içeriğini görebilirsin diye düşünüyorum.

bysubasi35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
güven dediğim var ama yeni yazılım yüklü şuan birşey farkeder mi

bysubasi35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İphona şuan jb yapsam - eğer varsa herhangi bir tweak ile iphonu pc de bir sabit disk gibi göstersem . Ve gelişmiş veri kurtarma pro ları ile bunu taratsam ulaşma şansım mümkün mü ?

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
web den iclouda girsn resimlerin rehberin yedeklenmiştir büyük ihtimalle ama ne kadarı yedek almıştır icloud alan satın aldı isen

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
3uTools uygulama içerisinden telefonun ekranını eş zamanlı görebileceğin bir programdır. “bu bilgisayara güven” seçeneğini o şekilde bilgisayar üzerinde seçebilirsin. Ayrıca telefon içerisinde tüm dosya ve fotoğrafları (rehber dahil) aynı program içinde görebilir başka bir yere kaydedebilirsin

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
silinmiş dosyaları geri getirmenin imkanı yok. içerisinde çok önemli dosyalar var ise yedeğini zamanında almanız lazımdı. geçmiş olsun.
not: güvenlik amaçlı da zaten apple izin vermez.

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Geçmiş olsun. Verileri kurtarmanın pek bir yolu yok. EMMC sökülerek veri kurtarma sağlanabiliyor ancak başarı ve kurtarılan dosya sayısı oldukça az. Apple yeni Firmware yüklerken verilerin gizliliğini kurtarmak için sürekli blok kaydırır. Bundan dolayıdır ki Firmware uzun sürede yüklenir. Bir blok defalarca kaydırılarak yazıldığından en eski verilere ulaşılmasını %90 oranında engeller. Ulaşılanlarda (ses ve video dosyalarında) bozukluk, kesiklik oluşur, resimlerde ise kaymalar ve pixel hataları.

iPhone Etkin Değil yazısı çıktığında yapmanız gereken icloud.com üzerinden giriş yapıp Tüm Aygıtlar kısmına geldiğinizde orada "Parolayı Kaldır" diye bir seçenek görecektiniz. iPhone Etkisizleştirildiğinde bu buton aktif hale gelir ve bastığınızda içerisinde etkinleştirirken kullandığınız Sim Kart takılı olduğunda parolayı kaldırır ve erişim imkanı sağlardı.

Geçmiş olsun, iş işten geçmiş artık.

bysubasi35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Abi şu dediğin olayı hiç bir yerde duymadım günlerce telefonsuz kaldım ama kimse açılabilir demedi bana hangi formu okuduysam geçmiş olsun diyorlardı. Gitti veriler yazıyordu en sonda ben vazgeçtim yeni ipsw yükledim

Kadirkah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar merhaba iphone 8 ios 13.2 jeilbreak li toch ID Devreye aldım 4 basamaklı ama 6 basamaklı oldu bilgisi olan varmıdır

Tips
Tips
Üst Alt