Neler yeni

iPhone 8 Plus Ekran Koruyucusu Hk.

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba, 3 ay önce iPhone 8 Plus satın aldım fakat bir türlü sağlam güzel bir ekran koruyucu bulamadım. İlk tam ekran 10d ekran koruyucu taktırdım o çok sağlamdı fakat ana ekran tuşunun hissiyatını bitiriyordu yani cihaz iphone 5-6 gibi oluyordu sevemedim çıkarttım. Nano bir ekran koruyucu normal arıyorum ön ve arka için fakat 2 kez daha ucuz fiyatlı taktırdım hava balon kaldı hep. Doğru düzgün bir marka ve ürün arıyorum ön ve arkası için. Önerileriniz nelerdir? Kesinlikle bu tarz birşey aramıyorum;

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Buff Ekran koruyucusunu öneririm.

Shrayen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben de daha 1 hafta önce aldım telefonu alır almaz ince Nanolardan aldım ama bu sefer hiç içime sinmedi biraz araştırdıktan sonra Baseus'ın tamperli ama ince modelini buldum koruyucunun ahize kısmında da Toz Filtresi olunca baya ilgimi çekti açıkçası.. 10D'lerde de bildiğimiz gibi ekran biraz daha içeriye gömülü duruyor yan çerçevelerden dolayı bu olayı da çözmüşler..

LİNK :

eng_pl_Baseus-Full-screen-Full-Coverage-3D-Tempered-Glass-Anti-Blue-Light-Film-with-Speaker-Du...jpg

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben de daha 1 hafta önce aldım telefonu alır almaz ince Nanolardan aldım ama bu sefer hiç içime sinmedi biraz araştırdıktan sonra Baseus'ın tamperli ama ince modelini buldum koruyucunun ahize kısmında da Toz Filtresi olunca baya ilgimi çekti açıkçası.. 10D'lerde de bildiğimiz gibi ekran biraz daha içeriye gömülü duruyor yan çerçevelerden dolayı bu olayı da çözmüşler..

LİNK :

Ekli dosyayı görüntüle 17086
71₺ iyiyimiş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Shrayen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
71₺ iyiyimiş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Telefonlara binlerce lira veriyoruz bir zahmet kalitelisinede üç kuruş fazla verelim. iPhone 7 için 35'e dün aldım biraz araştırma yapabilirseniz uygun denk gelebilir

Tips
Tips
Üst Alt