Neler yeni

iPhone 7 ses problemi

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
herkese İyi forumlar kardeşimle telefonları değiştik bende önceden İPhone 6S vardı şuan elimde İPhone 7 var müzik dinlerken fark ettim telefonda ses hafif boğuk geliyor acaba toz felan mı kaçtı bu hoparlörün olduğu yeri nasıl temizleyebilirim yada hoparlörde bir arıza olduğunu nasıl anlayabilirim bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

redsky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende iPhone 7 kullanıcısıyım en çok müzdarip olup uğraştığım konu bu 2 3 ayda bir diş fırçası ile temizlemek gerekiyor. Youtube'dan videolarına bakabilirsin dikkatlı olmanı öneririm.

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende iPhone 7 kullanıcısıyım en çok müzdarip olup uğraştığım konu bu 2 3 ayda bir diş fırçası ile temizlemek gerekiyor. Youtube'dan videolarına bakabilirsin dikkatlı olmanı öneririm.
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Çift taraflı bantlar var dostum. Onlardan al. Yapıştır hoparlöre. Tırnağınla bant deliklere girecek şekilde deliklerin üstünde gezdir. Bu işlemi 4-5 kere yap arka arkaya farkı göreceksin :)

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çift taraflı bantlar var dostum. Onlardan al. Yapıştır hoparlöre. Tırnağınla bant deliklere girecek şekilde deliklerin üstünde gezdir. Bu işlemi 4-5 kere yap arka arkaya farkı göreceksin :)
Demiyecem dediğinizi ama farklı bir hoparlör var ne delikler içeri gidiyor ne de kapalı 😂

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Dostum bendede 7 var. Senin 7 çin malı değilse dene :)

Maykro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben sakız ile temizliyorum alt hoparlör ve mikrofon yerini ama dikkatli olmak gerekir sakız deliklerin içerisinde kalabiliyor

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Apple servisine kozmetik temizliği için gönderebilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt