Neler yeni

iPhone 7 ios 15.1 jailbreak hakkında

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. iPhone 7 kullanıyorum. iOS sürümüm 15.1
Elimde görseldeki SHSH kayıtlarım var. (Biraz eski evet)
Jailbreak yapabilmem mümkün mü? Mümkünse nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

Ek Açıklama 2022-03-04 173831.png

Cihaz
iPhone 7
Sürüm
15.1

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
2 ay önce tweetler vardı. 2 ay içinde çıkacak diye. Kim atmıştı tweeti hatırlamıyorum ama atan yazılımcı şey demişti "Son 2 ay içerisinde yaptığım en büyük hata 2 ay içinde jailbreak çıkıcak demek oldu." falan.
O yüzden biraz çekiniyorum ümidim azaldı yakın zamanda çıkacağına dair. Yine de bi sorayım dedim.
Mesaj düzenlendi:

2 ay önce tweetler vardı. 2 ay içinde çıkacak diye. Kim atmıştı tweeti hatırlamıyorum ama atan yazılımcı şey demişti "Son 2 ay içerisinde yaptığım en büyük hata 2 ay içinde jailbreak çıkıcak demek oldu." falan.
O yüzden biraz çekiniyorum ümidim azaldı yakın zamanda çıkacağına dair. Yine de bi sorayım dedim.
new.png

Tamam yanlış düşünüyomuşum :) Beklemeliymişim :D

Son düzenleme:

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 19210

Tamam yanlış düşünüyomuşum :) Beklemeliymişim :D
daha çok bekleriz :D downgrade yap bence geçersin sonra

Tips
Tips
Üst Alt