Neler yeni

İphone 7 arka kamera değişimi

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar iphone arka kameram dalgalı dalgalı foto çekip şıkır şıkır ses çıkarıyor ters tutunca düzeliyor arka kamera değişimi için 200 tl fiyat verdiler acaba arka kamera değiştiren varmı içinizde kalitesi eskisi gibi olurmu çok çakma ürün varmı piyasada ?

Temir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İPhone 7 Plus 350 TL pil+ekran
Ekran düşme sonucunda çatlamıştı..
Hiç kamera değiştirmedim ancak başka yerlerden de fiyat al ve kamera performansının nasıl olacağını da sor .

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İPhone 7 Plus 350 TL pil+ekran
Ekran düşme sonucunda çatlamıştı..
Hiç kamera değiştirmedim ancak başka yerlerden de fiyat al ve kamera performansının nasıl olacağını da sor .
ben fiyatı geçtim derdim eski kamera gibi çekermi?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ben fiyatı geçtim derdim eski kamera gibi çekermi?
Çeker, herhangi bir sorun olmaz, kameraların yansanayisi yok diye biliyorum, plus ların kamerası çok pahalı, telefonun plus olsaydı 80 küsür dolar kamerasının fiyatı, 200 TL işçilikle beraber pahalı değil bence..

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kameranın yan sanayisi yok demeyin, çok ucuz olanlar eminim ki yan sanayidir. Çıkma parça bakın bence. 6s plus arka kamera dan deneyimliyim n11 den orjinal yazan aldım alakası yok.çıkma parça satan mağazadan aldım da düzeldi.

Mağaza bu. Birkaç kez de cihaz gönderdim sorun çıkmadı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arka kamerayı değiştirdim gayet güzel oldu ama şimdide ön kamera ya görüntü gelmiyor kablosunu oturtmadılarmı bilmiyorum yarın vereceğim tekrar ön kamerayı açınca siyah ekran çıkıp kitleniyor restrat yapıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
arka kamerayı değiştirdim gayet güzel oldu ama şimdide ön kamera ya görüntü gelmiyor kablosunu oturtmadılarmı bilmiyorum yarın vereceğim tekrar ön kamerayı açınca siyah ekran çıkıp kitleniyor restrat yapıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Flex oturmadı yerine ya da açarken ön kamera flex e zarar vermiş olabilir

Tips
Tips
Üst Alt