Neler yeni

İphone 7 14.7.1 JB Hk.

eyuphantr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba cihazım iphone 7 yeni ios'a geçtim ve ilk cihazım androidde root kullanıyorum şimdi bu cihaza jb atmak sitiyorum ama checkra1n 14.7.1 desteklenmiyor diyor nasıl jb yapabilirim

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biraz risk alarak Checkr1n üzerinden bir ayarı açıp, denenmemiş sürümlerde jailbreak denemesi yapılabiyor ve başarılı olunabiliyordu.

Ayarı tam hatırlamıyorum ama "allow untested ios versions" diye bir şey olması lazım bunu açarsan aktif olmayan "start" butonu aktif olcaktır.

eyuphantr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Biraz risk alarak Checkr1n üzerinden bir ayarı açıp, denenmemiş sürümlerde jailbreak denemesi yapılabiyor ve başarılı olunabiliyordu.

Ayarı tam hatırlamıyorum ama "allow untested ios versions" diye bir şey olması lazım bunu açarsan aktif olmayan "start" butonu aktif olcaktır.
Teşekkür ederim deneyeceğim sağolasın

shoby84

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Biraz risk alarak Checkr1n üzerinden bir ayarı açıp, denenmemiş sürümlerde jailbreak denemesi yapılabiyor ve başarılı olunabiliyordu. Ayarı tam hatırlamıyorum ama "allow untested ios versions" diye bir şey olması lazım bunu açarsan aktif olmayan "start" butonu aktif olcaktır.
MERHABALAR. BİLGİNİZ VAR İSE İP8 İOS 14.7.1 VEYA 14.8'E JB VAR MIDIR?

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
MERHABALAR. BİLGİNİZ VAR İSE İP8 İOS 14.7.1 VEYA 14.8'E JB VAR MIDIR?
İphone X ve altındaki modellere checkra1n ile jailbreak işlemini deneyebilirsiniz ancak üst sürümlerde yukarıda yazdığım gibi "Allow untested versions" bölümünü checkra1n ayarlarından açmanız gerekmekte.

bu linkte iphone 8 e ios 14.7.1 jailbrek yapılmasını gösteriyor videonun son kısımlarında anlatıyor.

eyuphantr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Yazmayı unutmuşum işlem tamam 😂 videoda adam telefonu açınca checkra1n geliyor bende yoktu 2 3 defa denedğm sonra usb kablosunu çıkaetınca geldi

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yazmayı unutmuşum işlem tamam 😂 videoda adam telefonu açınca checkra1n geliyor bende yoktu 2 3 defa denedğm sonra usb kablosunu çıkaetınca geldi
Yapabildiğinize sevindim, jailbreak'iniz hayırlı olsun

Tips
Tips
Üst Alt