Neler yeni

Satıldı iPhone 6s - 64GB iOS 11.3.1

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yeni cihaz alındığından dolayı eşim ile kullandığımız cihazlarımız satılıktır. İki cihazın da garantisi bitmiş durumdadır. Yurtiçi cihazlardır. 11.3.1 sürümündedir. Siyah olanda unc0ver, rose olanda electra yüklüdür. İstenirse yeni sürüm ile de verilebilir. Pillerini dejinin 1950mah ilk bataryaları ile değiştirilmiştir ve pil durumu %100 dur. Siyah olanın arka logo etrafında nedenini bilemediğim garip soyulmalar oluştu. Rose olanın ekranında kılcal çizikler var. İstanbul içi elden teslim edilecek. Kontrol edip görerek alınacağından istanbul disi tercih edilmeyecek. Takas düşünmüyorum. Teşekkürler.

Kapasite : 64gb
Renk : Rose & Siyah
Garanti : Bitti
Yer : İstanbul
Sürüm : 11.3.1
Fiyat : 1700 (Adet)

IMG_0006.jpgIMG_0007.jpgIMG_0008.jpgIMG_0009.jpgIMG_0010.jpgIMG_0011.jpgIMG_0012.jpgIMG_0013.jpgIMG_0014.jpgIMG_0015.jpgIMG_0016.jpgIMG_0017.jpgIMG_0018.jpgIMG_0019.jpgIMG_0020.jpgIMG_0021.jpg

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Gri olan biraz daha ucuz olmalı soyulmalar fazlasıyla itici. Pembe olanda sadece kulaklık girişinde mi çizik var?

Hayırlı satışlar

Moderatör tarafından düzenlendi:

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Gri olan biraz daha ucuz olmalı soyulmalar fazlasıyla itici. Pembe olanda sadece kulaklık girişinde mi çizik var?

Hayırlı satışlar
Gri olanın ekranı, rose olanın kasası temiz. Bu yüzden ayni fiyattalar. Yorumun icin teşekkürler.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Gri olanın ekranı, rose olanın kasası temiz. Bu yüzden ayni fiyattalar. Yorumun icin teşekkürler.
Ustam sende yengeye kusur bulma tertemiz kullanmış cihazı Burdan bi çizik görünmüyor , o kılcal çizikler nerdeyse tüm cihazlarda var.
Meraktan soruyorum yine ikinizede aynı cihazlardan mı aldınız?

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ustam sende yengeye kusur bulma tertemiz kullanmış cihazı Burdan bi çizik görünmüyor , o kılcal çizikler nerdeyse tüm cihazlarda var.
Meraktan soruyorum yine ikinizede aynı cihazlardan mı aldınız?
Evet yine aynı cihaz. Ben alırım da o benden assagi kalır mı?

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Satıldı. Kaldirilabilir. Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt