Neler yeni

İphone 6 ve pc Takaslık iPhone 7 Plus Aranıyor

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Üniversite'ye başlayacağım yakında. Elimde çok çok temiz bir iphone 6 uzay grisi 32 gb modeli var. Pil'i yeni değişti sağlığı %100. Cihazda neredeyse çizik dahi yok yanında yaklaşık 10 kılıfı ile birlikte verilecek. Ekstra olarak masaüstü bilgisayarımı da vereceğim. Çünkü evimde internet yok işime yaramıyor. 2'si birlikte zaten bir iphone 7 plus parası çıkıyor. Daha üst bir modele geçmek istiyorum çünkü yoğunluklu olarak telefon kullanıyorum. Yardımcı olmak isteyen varsa ve düşünen varsa lütfen bana acilen ulaşsın. Pasaport kayıtlı cihaz da kabulüm. Biraz acelem var okulların açılmasına çok az kaldı. İsteyene mesaj yoluyla telefon numaramı iletebilirim. Maddi durumum olmadığı için telefon ve bilgisayarımı takas etmek istiyorum.

Pc Donanımı; 2 GB AMD Ekran Kartı, 4 GB Ram, 19 inç Monitör Toplama pc’dir. Sistem oldukça hızlı ve halen sapasağlam. Konuyu müsait ilk zamanımda güncelleyip fotoğrafları ekleyeceğim.

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazların resimlerini ve pc hakkında ki bilgileri ekleyin.

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cihazların resimlerini ve pc hakkında ki bilgileri ekleyin.
Resimleri ancak yarın ekleyebilirim fakat pc bilgileri 4 GB ram 2 gb ekran kartı ve 19 inç monitör daha merak ettikleriniz olursa yazabilirsiniz özelden.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Resimleri ancak yarın ekleyebilirim fakat pc bilgileri 4 GB ram 2 gb ekran kartı ve 19 inç monitör daha merak ettikleriniz olursa yazabilirsiniz özelden.
Bilgileri ilanınıza ekleyin.

Tips
Tips
Üst Alt